Forum Fantastyka Star Trek Pytania

Pytania

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 445 total)
  • Author
    Posts
  • Pah Wraith
    Participant
    #29877

    Dodając jeszcze do Titana, to:SPOILERjest to niewielki, 350 metrowy okręt, który jest konstrukcją wielozadaniową, aczkolwiek jest dobzre uzbrojony i potrafi zaleźć niemilcom za skórę w razie potrzeby. Czyli jest to mniejsze Galaxy... Tak w każdym razie mówi autor "Titanów" (nie pamiętam nazwiska)

    Barusz
    Participant
    #29879

    Może czegoś nie chwytam, ale te nazwiska są w podanym przeze mnie linku 😎 Chyba, że ci ludzie są tylko i wyłącznie prozaikami, obróbką "treknologiczną" tekstu zajmuje się zupełnie kto inny ;>

    Pah Wraith
    Participant
    #29884

    A myslisz , że każdego linka sonbie otwieram? U mnie każda minuta na necie jest cenna.

    A ten, kto to powiedział to Michael A. Martin.

    Voy
    Participant
    #30301

    Wroce na chwile do tematu ksiazek. Gosiek, powiedziala ze najlepiej sprawa przykladowo na allegro wyglada z ksiazkami z Voyagerze i DS9. Jednak jakos nie moge znalezc zadnych aukcji tego dotyczacych. Jesli zle szukam to bylbym wdzieczny za podanie jakiegos linka.Mam tez pytanie o tytul ksiazki bedacej 'osmym' sezonem DS9.Jakie jeszcze inne strony z aukcjami polecacie?

    Barusz
    Participant
    #30302

    "Ósmy sezon DS9" to dylogia "Avatar". Jest stosunkowo łatwo dostępny w Polsce - przez amazon.com .

    r_ADM
    Participant
    #30304

    "Ósmy sezon DS9" to dylogia "Avatar"

    Avatar to tylko pilot osmego sezonu.

    tak wyglada caly sezon 8.

    The Left Hand of Destiny, Books One & Two

    The Lives of Dax

    Avatar, Books Ones &Two

    Section 31: Abyss

    Gateways #4: Demons of Air and Darkness

    Gateways #7: What Lay Beyond: “Horn and Ivory”

    Mission Gamma #1: Twilight

    Mission Gamma #2: This Gray Spirit

    Mission Gamma #3: Cathedral

    Mission Gamma #4: Lesser Evil

    Rising Son (actually takes place from “Avatar” through “Lesser Evil”)

    Unity

    Na marginesie dodam, ze jest juz pierwsza ksiazka z sezonu 9.

    gdyby nie podatek i kosmiczne koszty przesylki...

    Gosiek
    Participant
    #30305

    W księgarni na stronie wydawnictwa można kupić i ściągnąć wersje elektroniczne wymienionych książek - cena około 2-4 dolary za każdy tytuł, do wyboru format pdf lub lit. Imo warto się zainteresować tą formą zdobycia 8 sezonu DS9. Wiem, że czytanie z komputera to nie to samo, co posiadanie prawdziwej książki, ale zawsze lepsze to niż nic. Btw, jest tam dostępna cała gama innych tytułów trekowych, w podobnych cenach.

    Voy
    Participant
    #30307

    No to juz cos konkretnego. e-booki sobie daruje, wole miec to na papierze. Przegladalem oferty na Amazonie i okazalo sie, ze Titan: Book Two wychodzi pod koniec wrzesnia. Mam wiec nadzieje, ze uda mi sie to jeszcze kupic.Nawiasem mowiac, nie spodziewalem sie, ze to bedzie tyle ksiazek. Sadzilem ze calosc zamknie sie w jednej, ew. z kilku czesciach tego samego wydawnictwa. Teraz wychodzi na to, ze bede musial kupic conajmniej 13 ksiazek co ze wzgledu na ograniczone miejsce w moim bagazu moze napotkac pewne techniczne trudnosci. Chyba ze kupie sobie drugi kufer i zaladuje go ksiazkami. Koles na lotnisku spyta sie: dla kogo to? - Dla mnie. ;P

    r_ADM
    Participant
    #30318

    hmm, imnsho czytanie ksiazek z komputera to zbrodnia ;Pnajgorsze jest to, ze te ksiazki wcale nie sa drogie tylko jak sie doliczy vat i koszty przesylki to z 35zl robi sie 70. Razy jakies 20 ksiazek i wychodzi ze sezon ksiazkowy jest drozszy niz sezon na dvd 😛

    Zarathos
    Participant
    #30320

    r_ADM - zawsze mozna wydrukowac i ladnie oblozyc. Ja tak sobie wydrukowalem caly "Dark distorted mirror" i mam go teraz w ladnej, sztywnej oprawie 😀 Dla nieuswiadomionych - to najlepsze nieoficjalne opowiadanie [o ile pare kg papieru mozna nazwac opowiadaniem] ze swiata B5 jakie czytalem. Na dodatek darmowe 😀

    Voy
    Participant
    #30350

    To nie wiem, moze jak zamawiasz te ksiazki z osobna. Jak kupisz all za jednym razem to przeciez za wysylke placisz tylko raz.

    r_ADM
    Participant
    #30363

    Przesylka w amazonie jest placona jakby 2 razy. Jakas stala kwota od zamowienie plus dodatkowy koszt za kazdy zamowiony element.

    I. Thorne
    Participant
    #30394

    Ja mam pytanie z innej beczki.Czym różni się Brig od Holding Cell?Na mym New Orleansie jeden mam na pokładzie 17, a drugi na 3, więc to nie mogą być różne nazwy tego samego pomieszczenia.

    Zarathos
    Participant
    #30408

    najprosciej rzecz biorac brig to areszt a holding cell to wiezienie.

    r_ADM
    Participant
    #30409

    brig to cos w rodzaju karceru raczej

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 445 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram