Forum Fantastyka Star Trek Pytania

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 436 total)
  • Author

Elvenking
    Participant

Był nawet w TNG odcinek, w którym wizytują DS9, właśnie w 6 sezonie to było.Kurde, a ja właśnie skończyłem ENTka i nie mam co oglądać, bo do DS9 się nie mogę przekonać...

Michrz
    Participant

do DS9 się nie mogę przekonać...

Osobiście, nie chwaląc się 🙂 , obejrzałem wszystkie seriale (poza Animated Series) i filmy spod znaku Star Trek. I wszystkie mi się podobaly. Oczywiście miały swoje mocne i słabe odcinki, ale uważam, że wszystko jest warte obejrzenia (nawet przez wielu wzgardzony Enterprise), a już na pewno Deep Space Nine.

Mam nadzieję, że wybaczycie mały offtop 🙂

Eviva
    Participant

TAS to shit, nie warto się męczyć.

Match
    Participant

Spójrzmy prawdzie w oczy kontynuacja TOSa nie mogła być perełką.

Eviva
    Participant

Spójrzmy prawdzie w oczy kontynuacja TOSa nie mogła być perełką.

Mogła być, gdyby to była kontynuacja fabularna, a nie przygłupia kreskówka. Scenariusze nie były takie złe, ale realizacja... Boże uchowaj.

Lo'Rel
    Participant

bo do DS9 się nie mogę przekonać...

Przekonaj się, na prawdę warto. Ostatnio obejrzałem sobie pilota DS9 i z zaskoczeniem odkryłem go na nowo - fajny klimat. Serial warto obejrzeć cały, choćby po to, by przekonać się jaką ewolucję przeszedł.

Piotr
    Keymaster

Nie tylko warto, ale i trzeba - DS9 to nie TNG, gdzie włączasz niemal dowolny odcinek i wiesz, o co chodzi. Ciąg fabularny i rozwój postaci - to jest najważniejsze w DS9.

Flashbones
    Participant

Mi początkowo akcja ST na stacji, a nie na statku nie za bardzo się podobała i pierwszy sezon także był nie za bardzo wciągający, ale mimo to oglądałem dalej i DS9 z każdym sezonem było coraz lepsze, a po dodaniu Dominium i Worfa serial zrobił się wyśmienity.

Kell Aset
    Participant

Elim Garak, Gul Dukat i Weyoun (którego można było też zobaczyć w STEnterprise jako Commander'a Shram'a) dla nich warto obejrzeć DS9.

Eviva
    Participant

Ja tam na pewno obejrzę. Jak tylko skończę VOY.

zdarom
    Participant

Mam pytanko. Wie ktoś gdzie można znaleźć trekowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, najlepiej hd. Konkretnie chodzi mi o Leonarda Nimoya z STXI.

Piotr
    Keymaster

A czasem nie dawaliśmy kilku w newsach swego czasu? Nie wiem czy Nimoj był, ale screeny w wysokiej rozdzielczości znajdziesz. Wpisz u nas w serwisie "ST XI".

pqlamz
    Participant

Jako że to mój pierwszy post( i liczę, że nie ostatni) na tym forum to na wstępie pragnę powiedzieć, Witam ;)Mam wielkie pytanie, gdzie mogę ściągnąć/oglądać online oryginalną serię Star Treka? Szukałem i niestety nie znalazłem :/I kolejne pytanko, może mi ktoś wypisać jak chronologicznie powstawały filmy i sezony Treka? 🙄

Co do kolejności seriali i filmów wg dat produkcji.

Barusz
    Participant

Tu masz oryginalnego Treka do oglądania przez przeglądarkę:

Link 😉

No i w wypadku tego serialu naprawdę często jest tak, że wpisujesz tytuł odcinka na youtube.com i możesz go oglądać 😉

Inna rzecz, że zaczynanie od serialu z lat sześćdziesiątych nie jest moim i wielu innych widzów zdaniem najlepszym pomysłem, pisaliśmy już o tym w innym wątku.

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 436 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram