Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

Nie chcąc rozpoczynać oftopiku w wątku LOST pozwoliłem sobie stworzyć taki topik. Pierwsze pytanie: kto na sali oglądał trzeci sezon "Smallville" i mógłby się wypowiedzieć na temat roli Ian'a Somerhlader'a - postać zwała się Adam Knight - w nim? I czy można by na te obserwacje jakoś nałożyć to o czy rozmawialiśmy w temacie o "LOST"? Lojalnie ostrzegam o sporym nagromadzeniu spoilerów. Link do tamtej dyskusji poniżej.

http://www.trek.pl/forum/index.php?showtop...523&#entry39523

Gorlim
    Participant

Hm.. tak się przebijam przez to forum (i chyba mi idzie całkiem nieźle), i pod całym tym naporem przytłaczających wspomnień z mojej przeszłości SF udało mi się dotrzeć do prehistorycznych, ale jakże politycznie aktualnych wspomnień - tak więc korzystając z tego wątku szukam odpowiedzi na pytanie:czy ktoś może pamięta oryginalny tytuł filmu o takim kaczorze co na fotelu przyleciał na Ziemię przy użyciu teleskopu? :blush:

Barusz
    Participant

"Howard the Duck" z 1986, rezyseria Willard Hnych. W Polsce znany jako "Kaczor Howard" - kultowy w niektórych kręgach potworek (chodzi o film, nie o bohatera).

GWYNBLEIDD
    Participant

Odnosnie Kaczora Howarda to byl to jeden z pierwszych filmow powiedzmy scifi jakie trafily do polskich kin w na przelomie dekad 80/90 ;> Pamietam ze byl to jeden z pierwszych filmow na jakim bylem w intensywnym okresie kinowym gdzies w okolicach 1990 roku. A zeby bylo ciekawiej to o ile mnie pamiec nie myli film byl wyswietlany z cenzurka +15. No ale mialo sie dobrego wujka ;P

Pah Wraith
    Participant

Bo tam, o ile pamiętam, były "momenty". Zresztą film w którym jednym z konceptów jest seks z kaczką pownien chyba faktycznie być opatrzony jakimś ostrzeżeniem... Nie mówiąc już o tym, że dziś ten obraz by w Polsce nie przeszedł - uznano by go za zbyt grubymi nićmi szytą aluzję :]

Gorlim
    Participant

Ja też chyba byłem pod kreską.. czy też w jej okolicach. Co nie zmienia postaci rzeczy, że podówczas film zrobił na mnie duże wrażenie...A chyba nie byłem taki głupi bo udało mi się dostać na Rambo (od 18 lat) i film mi sie wcale nie spodobal... pewnie dlatego ze nie było w nim 'momentów' ;P

Pah Wraith
    Participant

Rambo to jeden wielki "moment"... 😉

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram