Pytania

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 219 total)
  • Author
    Participant

Będę obstawał, że mostek jest zawsze strefą zastrzeżoną. Nie tylko widzowie, ale i nie wszyscy oficerowie mają tzw. przywilej mostka, czyli swobodnego wstępu. Cała reszta musi pytać o pozwolenie kapitana lub innego oficera dowodzącego.

Eee... a co grozi jak ktoś nieupoważniony wlezie na mostek, ale uprzejmie? 😉

fluor
    Keymaster

Eee... a co grozi jak ktoś nieupoważniony wlezie na mostek, ale uprzejmie? 😉

Jeśli nieupoważniony, to stosuje się takie same środki jak wobec Dogersa, czyli do paki. Nieważne czy robi to uprzejmie z uśmiechem czy nie, wciąż jest to wtargnięcie do strefy zastrzeżonej, czy jak chce Zarathos - wojennej 😛

Po prostu tuż przed wejściem na mostek trzeba uzyskać zgodę kapitana - inaczej jest to złamanie przepisów GF. I właśnie za to może odpowiadać Dogers, bo jak już mówiłem, nie do udowodnienia jest, że świadomie chciał zakłócić przebieg negocjacji czy narażać zakładników na śmierć 😛

Zarathos
    Participant

No jeżeli Dogers wniesie oskarżenie przeciwko Styczyńskiemu to on (jego prawnicy) będą musieli udowodnić że Styczyński złamał dyrektywy i prawa GF. Nie widziałem nigdy żeby w ST ktokolwiek pytał się o zgodę wejścia na mostek (czy okręt - z tym spotkałem się tylko raz - w ST1). Poza tym, o ile się nie mylę, przywilej mostka stosuje się tylko w stosunku do osób nie będących w stałm składzie okrętu.Zuza - tobie jako załogantce i do tego lekarzowi nic nie grozi. Jeżeli nie zabronią ci się pchać gdzieś to masz prawo chodzić po całym okręcie (za wyjątkiem magazynu broni specjalnych - tam ma dostęp tylko kapitan i oficer taktyczny za zgodą kapitana).

Eric Keitel
    Participant

A co to są te bronie specjalne? 😉

Zarathos
    Participant

jakby trzeba bylo kieds planetke zagazowac czy uklad sloneczny rozwalic to wlasnie tam trzeba szukac srodkow 😀

Constantine
    Participant

Zarejestrowałem się w tej grze i zupełnie nie wiem co mam robić dalej. Nie dostałem żadnej odpowiedzi na email. Może mnie ktoś poinstruować?

EMH Mark IX
    Participant

Cierpliwości.Na pewno któryś z adminów się do Ciebie odezwie.Zgłoszenia nie przepadaja w podprzestrzeni.Nigdy.Pilnuje tego osobiście Chuck Norris.

Zarathos
    Participant

Zgadza sie. Admini maja 2 tgodnie na odpowiedz na zgloszenie.

Unicorn
    Participant

Pytanko! Co jest z tymi punktami karnymi? W jakiś sposób można się ich pozbyć? 😉 Czy będą tak tkwić na czyimś "koncie" do końca świata i dzień dłużej? ;)Pozdrawiam!

fluor
    Keymaster

PK służą do sprawdzania frekwencji i rejestracji "wpadek" gracza (braku posta i niezgłoszenia nieobecności). Zgodnie z obowiązującym regulaminem zebranie 3 PK pod rząd lub 5 PK w okresie półrocznym skutkuje usunięciem postaci z gry, tak więc po 6 miesiącach od przyznania pojedynczy punkt traci swoją ważność (pozostaje co najwyżej wartość kolekcjonerska 😉 ).Z obowiązującej praktyki na Excelsiorze PK są anulowane z różnych przyczyn (kwestia dogadania z MG), a także odpuszczane wszystkim z powodu jakichś specjalnych okazji (zbliża się właśnie taka jedna, całkiem spora heca 😀 ).Jeśli chodzi o BG-166 (żeby odpowiedź była już kompleksowa), to staram się nie odpuszczać zbyt często, a jeśli już to tylko w indywidualnych przypadkach.

Naukowy
    Participant

Pytańko..czy Ferengi mogliby polubić myszy z ziemi ❓ Na przykład smażone w kruchym cieście 😆

Zarathos
    Participant

Ferengi jedza robaki nie gryzonie. ale padlina myszy jako 'podsciolka' pod hodowle sniadania byla by nawet nawet 🙂

Mirmil
    Participant

Czy mozna gdzies poczytac o przygodach zalogi USS Excelsior?

Eric Keitel
    Participant

Oczywiście. Nasze posty idą na listę 'publiczną'.

Oto adres do tej aktualnej, na której gramy teraz: http://games.groups.yahoo.com/group/exc_bg166/messages

Wcześniej gra toczyła się na innej liście, jednak nie mam adresu do niej - zawieruszył się przy formacie komputera.

Zarathos
    Participant
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 219 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram