Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Pyrkon dla początkujących

Pyrkon dla początkujących

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6693

  Pyrkon to znakomite miejsce, by rozpocząć zgłębianie meandrów fantastycznego świata. Specjalnie z myślą o osobach, które nie miały do tej pory kontaktu z szeroko pojętą fantastyką, stworzyliśmy blok dla początkujących!

  [more]

  Nie wiesz, czym różni się elf od ogra? Myślisz, że kości do gry mają tylko sześć ścian? Nie odróżniasz Star Wars od Star Treka? RPG kojarzy Ci się z bronią ciężką lub grami komputerowymi? Przed Tobą długa droga...ale dzięki pyrkonowym panelom szybko się odnajdziesz!

  W bloku dla początkujących każdy panel podzielony jest na cztery piętnastominutowe części. W tym czasie prelegenci postarają się przekazać jak najwięcej informacji na dany temat w przystępnej i klarownej formie. Zróżnicowanie tematyczne pozwoli uczestnikom zapoznać się z różnymi gałęziami fantastyki, a co za tym idzie – wybrać tą, która wydaje się być najbardziej interesująca. Miejsce dla siebie znajdą również Ci, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, a nie wiedzą, gdzie zacząć.

  Gwarantujemy mnogość zagadnień, każdy znajdzie coś dla siebie, od miłośnika klasycznego fantasy, fana powieści Juliusza Verne'a po zapalonego gracza gier komputerowych z serii Neverwinter Nights.

  Pragniemy też poinformować, że dla uczestników naszego festiwalu Platige Image szykuje specjalną niespodziankę.

  Platige Image to wielokrotnie nagradzane polskie studio postprodukcyjne. Od piętnastu lat specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D, cyfrowych efektów specjalnych oraz kompozycji obrazu. Zrealizowało ponad dwa tysiące reklam, czołówek, teledysków, a także projektów specjalnych. Nieodłącznym elementem działalności Platige Image jest produkcja autorskich, artystycznych filmów animowanych.

  Na przestrzeni ostatnich lat uczestniczyli w realizacji krótkich animacji Tomasza Bagińskiego - nominowanej do Oscara Katedry, nagrodzonej BAFTA Sztuki spadania oraz najnowszego dzieła - Kinematografu. Studio przygotowało także cinematiki na potrzeby gry Wiedźmin.

  Stworzyli także szereg efektów specjalnych do filmów fabularnych. Są wśród nich: Katyń (reż. Andrzej Wajda), Essential Killing (reż. Jerzy Skolimowski) oraz dwa filmy Larsa Von Triera Antychryst i Melancholia.

  Źródło: materiały prasowe[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram