Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Pyrkon 2012 - Maskarada

Pyrkon 2012 - Maskarada

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6664

  A może zawsze chciałaś pokazać się w sukni balowej z XVIII wieku, ale nie miałaś odwagi? Uszyłeś mundur krasnoarmiejca, ale kumplom z pracy nie możesz go zademonstrować, bo by nie zrozumieli? Twój pancerz Kosmicznego Marine Chaosu kurzy się na strychu? Bohaterka Twojego ulubionego anime jest tak fantastyczna, że oddać jej hołd możesz jedynie przebierając się za nią? Masz ochotę przerazić współkonwentowiczów swoim strojem aliena z papier-mache? Miałeś wypadek w kiblu konwentowym i papier toaletowy okleił Cię tak, że wyglądasz jak mumia?

  Nie pozwól, żeby przebranie się zmarnowało! Podziel się radością tworzenia i szałowym strojem z innymi!

  [more]Wielki Konkurs Strojów Maskarada czeka na Twoje zgłoszenie. Można stanąć w szranki w różnych konkurencjach ? wykonanie stroju, odegranie scenki, crashtest, ImproStrój ? acz to nie wszystko?

  A nawet, jeśli nie chcesz brać udziału w konkursie ? i tak się pokaż w swej drugiej skórze. Orgowie nie tylko nie będą mieli nic przeciwko, a może nawet i Pyrfuntem sypną*?

  Pyrkon to święto fantastów ? stąd i maniacy przebrań znajdą tu swe miejsce!

  *organizacja konwentu nie ponosi odpowiedzialności za szkody na psychice uczestników wywołane widokiem sztucznych kłów, pazurów, skrzydeł, różowych spódniczek, falban, kolców, nieumarłych, plugawych kultystów, bohaterów i bohaterek anime itp?

  ==========

  Przypominamy o zgłaszaniu punktów programu! Zostało już niewiele czasu, czekamy na Was tylko do 19 lutego 2012 r. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż w tym roku Pyrkon nawiedzi prawdziwa nawałnica istot z różnych stron świata! Od bohaterów z Gwiezdnych Wojen, przez tancerki American Tribal Style z grupy Sunanda, drużyny wczesnośredniowiecznych Wojów oraz Wikingów, także grupa tańców irlandzkich Celtica! Oczywiście to nie wszystko. Na Pyrkonie pojawi się także gigantyczna wystawa klocków Lego, a także liczne wystawy fantastycznych artystów z całej Polski! A ponadto: Spotkania z pisarzami, prelekcje o grach fabularnych, LARPy, warsztaty aktorskie i całe mnóstwo innych atrakcji. Przybądź do nas 23-25 marca 2012 roku i baw się z nami w postapokaliptycznym Poznaniu!

  Źródło: informacja prasowa[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram