Forum Trek.pl Newsy Star Trek Przyszłość Treka zmierza w 3 różnych kierunkach...

Przyszłość Treka zmierza w 3 różnych kierunkach...

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 90 total)
  • Author
    Posts
  • zdarom
    Participant
    #66472

    Eviva krytykujesz Picarda za zabicie członka załogi ale należy wziąć jeszcze pod uwagę że byli właśnie w czasie odwrotu i aby pomóc temu kolesiowi musieliby pokonać kilka członów borga i to w walce wręcz bo do fazerów się przystosowali. Teraz pytanie ilu po drodze zostałoby zasymilowanych?

    tolo
    Participant
    #66632

    Nawet jeśli będzie już serial gotowy to raczej nie prędko puszczą go w ogólnodostępnej telewizji. Niestety nie każdy ma kablówke.

    Garak
    Participant
    #66637

    Nawet jeśli będzie już serial gotowy to raczej nie prędko puszczą go w ogólnodostępnej telewizji. Niestety nie każdy ma kablówke.

    Eviva
    Participant
    #66641

    Nawet jeśli będzie już serial gotowy to raczej nie prędko puszczą go w ogólnodostępnej telewizji. Niestety nie każdy ma kablówke.

    A skąd to czarnowidztwo? Może właśnie puszcza, zaczynaja jakby rozsądnieć przecież. Coraz więcej dobrych produkcji pojawia się na kanałach ogólnodostępnych i zanim ten serial nakręcą, owa tendencja ugruntuje się na dobre.

    Gosiek
    Participant
    #66644

    a od czego są warezy i torrenty

    Od kradzieży. Kradzieży cudzej własności intelektualnej. Ściągasz seriale z sieci? Jasne, że nie Ty jeden, ale nie musisz się tym chwalić, ani namawiać innych, żeby szli Twoim śladem. Przy okazji polecam zapoznanie się z regulaminem forum, gdzie jest wyraźnie powiedziane, że piractwa tutaj nie popieramy i nie reklamujemy.

    Garak
    Participant
    #66645

    czy ja kogoś namawiam, ja tylko ukazuje drugą możliwość z której także można skorzystać jak ktoś nie chce czekać !

    Piotr
    Keymaster
    #66646

    Jesli pokazujesz inna (nielegalna) mozliwosc, to zachecasz. To jest promocja. Nie rob tu tego.

    Flashbones
    Participant
    #66648

    Nawet jeśli będzie już serial gotowy to raczej nie prędko puszczą go w ogólnodostępnej telewizji. Niestety nie każdy ma kablówke.

    najpierw niech zrobią serial, a potem będziemy się martwić, a narazie czekamy na ST XI, bo od sukcesu lub porażki zależy dalszy los treka i serialu jakiby miał powstać

    Xalein
    Participant
    #66657

    najpierw niech zrobią serial, a potem będziemy się martwić, a narazie czekamy na ST XI, bo od sukcesu lub porażki zależy dalszy los treka i serialu jakiby miał powstać

    Zgadzam sie - dziecko jeszcze nie zostalo poczete a my sie martwimy co z becikowym zrobic

    Eviva
    Participant
    #66659

    najpierw niech zrobią serial, a potem będziemy się martwić, a narazie czekamy na ST XI, bo od sukcesu lub porażki zależy dalszy los treka i serialu jakiby miał powstać

    Zgadzam sie - dziecko jeszcze nie zostalo poczete a my sie martwimy co z becikowym zrobic

    Oby nie to, co sporo mamusiek - przepić, a niemowlę podrzucić do sierocińca. Żeby tylko serial, jak juz powstanie, nie okazał się taki, że tylko się upić.

    Xalein
    Participant
    #66661

    Żeby tylko serial, jak juz powstanie, nie okazał się taki, że tylko się upić.

    Jesli powstanie

    Eviva
    Participant
    #66662

    Jesli powstanie

    Jak to napisał Wiech w jednym przedwojennym opowiadaniu "Oblewaliście mnie z zimną wodą."

    To ja tu usiłuję zachować jakies minimum optymizmu co do przyszłości, a Ty próbujesz podcinać mi skrzydła? Takiś Ty?

    Xalein
    Participant
    #66663

    a Ty próbujesz podcinać mi skrzydła? Takiś Ty?

    wiesz ja jestem pesymista, wole sie mile rozczarowac niz niemile.

    Flashbones
    Participant
    #66664

    Jesli powstanie

    Jak to napisał Wiech w jednym przedwojennym opowiadaniu "Oblewaliście mnie z zimną wodą."

    To ja tu usiłuję zachować jakies minimum optymizmu co do przyszłości, a Ty próbujesz podcinać mi skrzydła? Takiś Ty?

    a Ty próbujesz podcinać mi skrzydła? Takiś Ty?

    wiesz ja jestem pesymista, wole sie mile rozczarowac niz niemile.

    a ja powiem tak:

    1. Nadzieja umiera ostatnia

    2. Natura z czasem marnieje, a Star Trek jest wieczny

    zdarom
    Participant
    #66672

    1. Nadzieja umiera ostatnia

    2. Natura z czasem marnieje, a Star Trek jest wieczny

    ad.1. Ostatni umiera ten kto ma nadzieję

    ad.2. 102 zasada zaboru po małym retuszu 🙂

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 90 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram