Forum Trek.pl Newsy Star Trek Przyszłość Treka zmierza w 3 różnych kierunkach...

Przyszłość Treka zmierza w 3 różnych kierunkach...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 90 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #66161

    Kadeci odbywają loty szkoleniowe, staże, praktyki itp., możnaby jakoś coś wymyslić.

    Lo'Rel
    Participant
    #66165

    Fascinating... loty szkoleniowe...

    Eviva
    Participant
    #66168

    Fascinating... loty szkoleniowe...

    Myślisz, że podczas lotu szkoleniowego nie może się nic wydarzyć? Może zdarzyć się więcej, niż myślisz.Co więcej, niewykluczone, że będziesz miał okazję się przekonać - naocznie.

    Lo'Rel
    Participant
    #66170

    Po DS9 mam nieco większe oczekiwania niż loty szkoleniowe i przegrzanie reaktora.

    Eviva
    Participant
    #66188

    Po DS9 mam nieco większe oczekiwania niż loty szkoleniowe i przegrzanie reaktora.

    Niewykluczone, że rozczarowałbyś sie bardzo przyjemnie. Jednak przy takim nastawieniu w tej sprawie dziwię Ci się, że Ty dziwisz się memu sceptycyzmowi co do dzieła Abramsa.

    Lo'Rel
    Participant
    #66193

    Bo film Abramsa i serial o Akademii w którym nic specjalnie ciekawego nie widzę, to dwie różne sprawy.

    Eviva
    Participant
    #66202

    Bo film Abramsa i serial o Akademii w którym nic specjalnie ciekawego nie widzę, to dwie różne sprawy.

    Ha! Moze i tak. A może nie tak bardzo różne. Zobaczymy. Żeby nam tylko gały bokiem nie wyszły.

    Khada'r Verys
    Participant
    #66206

    Ja jestem za trekiem w kosmosie, a nie na ziemi więc akademia, to zbyt nudne , tak bylo z DS9 , dopiero pojawie nie sie Dominium rozruszało ten film i sprawiło że okazał się jednym z najlepszych treków, a dwa pierwsze sezony były nieco nudne !! Bo praktycznie cały czas na stacji !! Oczywiście moga byc na stacji , ale żeby wiecej podróżowali, a nie jak to było w Ds9 że dopiero pod koniec 3 sezonu się ruszyli !

    Lo'Rel
    Participant
    #66221

    Ja podtrzymuję postulat o serialu na bazie fabuły z ST:O jestem nią zachwycony.

    Eviva
    Participant
    #66236

    Ja podtrzymuję postulat o serialu na bazie fabuły z ST:O jestem nią zachwycony.

    A ja zgodzę się na każdy, byle był to Trek, nie marna imitacja.

    Khada'r Verys
    Participant
    #66247

    Serial powinien nawiązywać do czasów po Schinzonie, bo cofanie się nie ma sensu, do cofania się w czasie są filmy pełnometrażowe, a serial powinien rozwijać i ukazywać dalsze losy federacji i innych gatunków. Dobrą fabułą do serialu jest właśnie ta z ST:O, ponieważ ukazuje dalsze losy Kardasjan, bajoran, Romulan federacji i powinno się dodać trochę BORGA, niech zaatakuje, Klingonów czy Romulan, albo Dominium, nie musi atakować federacji kolejny raz( ciekawe dlaczego Borg zawsze wysyłał tylko jeden okręt, jak tak pragnął pobić Ziemie ??) Można też dodać jakiś inny grozny gatunek(Np z krańców Kwadrantu BETA, który wynalazł korytarze i zatakował ALFA, naprawde można, ten serial ożywić( tylko ciekawe czy ktoś się tego podoła??)

    Lo'Rel
    Participant
    #66261

    Dlaczego serial powinien opowiadać dalsze losy? Równie dobrze może opowiadać wcześniejsze jak Enterprise.

    Kardasjan, bajoran, Romulan federacji i powinno się dodać trochę BORGA, niech zaatakuje, Klingonów czy Romulan, albo Dominium

    Wyjdzie nam z tego niezła zupa nic. Borgowi to już można dać święty spokój. Dostaje po dupie od każdego...

    Khada'r Verys
    Participant
    #66271

    Dlaczego serial powinien opowiadać dalsze losy? Równie dobrze może opowiadać wcześniejsze jak Enterprise.

    Kardasjan, bajoran, Romulan federacji i powinno się dodać trochę BORGA, niech zaatakuje, Klingonów czy Romulan, albo Dominium

    Wyjdzie nam z tego niezła zupa nic. Borgowi to już można dać święty spokój. Dostaje po dupie od każdego...

    a niech powstanie jakikolwiek serial, żeby tylko jakiś powstał i żeby długo nie czekać na nowego treka

    Eviva
    Participant
    #66274

    a niech powstanie jakikolwiek serial, żeby tylko jakiś powstał i żeby długo nie czekać na nowego treka

    Popieram Cię w całej rozciągłości. Niech powstanie cokolwiek, bo ostatnio utknęliśmy na strasznym wprost beztrekowiu. SG może się rozwijać, to czemu nie ST?

    Piotr
    Keymaster
    #66276

    Bo SG to bardzej action&adventure, Trek probowal byc czyms wiecej. I nie moze powstac jakikolwiek serial, musi powstac serial dobry. Inaczej skonczy jeszcze gorzej (szybciej) niz Enterprise.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 90 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram