Forum Trek.pl Newsy Star Trek Przyszłoroczne hity komiksowe od wydawnictwa IDW

Przyszłoroczne hity komiksowe od wydawnictwa IDW

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5268

  Wydawnictwo IDW opublikowało okładki czterech komiksów Star Trek, które ukażą się w marcu przyszłego roku. Szczegóły w dalszej części newsa.[more]

  Star Trek Movie Adaptation #2 (FC 32 strony, $3.99)

  Oficjalna komiksowa adaptacja filmowego hitu Star Trek, w miniserii prezentowanej przez J.J. Abramsa, Roberto Orci & Alexa Kurtzmana. Podążamy za młodym Kirkiem i Spockiem w ich podróży przez Akademię Gwiezdnej Floty i jesteśmy świadkami pierwszej podróży Kirka na U.S.S. Enterprise! Stworzona przez utalentowany zespół, znany z bestsellera Star Trek: Countdown, seria zawiera sceny, których nie ujrzeliśmy na ekranie.

  Dołączona grafika

  Star Trek: The Next Generation: Ghosts #5 (FC 32 strony, $3.99)

  Powalające zakończenie! Gdy zbliża się egzekucja Worfa, komandor Riker wysyła Datę na terytorium wroga, by go odnalazł. Tymczasem Picard wraz z współwięźniami desperacko szuka sposobu opuszczenia białej strefy, zanim połączenie z prawdziwym światem ostatecznie zniknie, pozostawiając ich uwięzionych na zawsze!

  Dołączona grafika

  Star Trek: Deep Space Nine: Fool’s Gold #4 (FC 183 32 strony, $3.99)

  Gdy stacja Deep Space Nine pogrąża się w chaosie, kapitan Sisko zwraca się o pomoc w zupełnie nieoczekiwaną stronę, ale jak może mu pomóc kardasjański krawiec, Garak? Wszystko to wyjaśni się w ostatniej części miniserii.

  Dołączona grafika

  Star Trek: Alien Spotlight, Vol. 2 (TPB FC $19.99, 128 stron)

  Kardasjanie, Klingoni, Q, Romulanie, i Tribble. Pięć różnych i znaczących ras, wszystkie będące częścią uniwersum Star Trek. Pięć osobnych historii gatunków, które spotkały się, a nawet toczyły boje ze Zjednoczoną Federacją Planet.

  Dołączona grafika

  Ten komiks można już zamawiać w przedsprzedaży na Amazon.

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram