Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Przedwczesny koniec Eureki

Przedwczesny koniec Eureki

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6825

  Jakiś czas temu informowaliśmy, że los Eureki jest już przesądzony, ale serial miał wtedy otrzymać dodatkowy, krótszy sezon. Niestety plany się zmieniły - bo zmienił się budżet Syfy - i obecny sezon będzie końcowym. Co prawda finał serii nie zakończy się rozczarowującym fanów "to be continued", ale ostatnie spotkanie z mieszkańcami niezwykłego miasteczka nastąpi już za miesiąc, 16 lipca.

  Źródła: AirlockAlpha

  swgs1994
  Participant
  #105902

  Czy tylko mi się wydaje czy wszystkim, że stacja SyFy Universal schodzi na psy. Powodem takiego rozważania jest otwieranie nowych projektów(seriali), poczym (po kilku odcinkach (Terra Nova) niekiedy nawet po pilocie np. Crome and Blood) mowią ekipie i widzom "ups brak funduszy", jeżeli nie umią gospodarować pieniędzmi to jakie matoły siedzą w zarządzie tej stacji.

  Melnikor
  Participant
  #105903

  A z drugiej strony kręcą oryginalne filmy Sci-Fi klasy podwójne D(no)

  Diabeu
  Participant
  #105908

  Jakiś czas temu informowaliśmy, że los Eureki jest już przesądzony, ale serial miał wtedy otrzymać dodatkowy, krótszy sezon. Niestety plany się zmieniły - bo zmienił się budżet Syfy - i obecny sezon będzie końcowym.

  No przecież rok temu pisali, że piąty sezon bedzie ostatnim to w jaki sposób się te plany zmieniły skoro piszesz, że piąty sezon będzie ostatnim? 😆

  Piotr
  Keymaster
  #105913

  Wiesz, już ze dwa razy gdybało się, że Fringe czy Supernatural też znikną, a tak się nie stało. Fakt, że linknąłem do newsa, który mówił o tym samym, ale najwyraźniej była do niedawna szansa na jeszcze jeden minisezon.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram