Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Przedstawiamy HeroesMovies

Przedstawiamy HeroesMovies

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6492

    Zapraszamy do HeroesMovies.pl, portalu dla fanów filmowych superbohaterów, z którym nawiązaliśmy współpracę. Czekają na Was newsy, recenzje, dyskusje na forum, a teraz także konkurs. Do wygrania atrakcyjne koszulki.

    Dołączona grafika

    KaraThrace
    Participant
    #101452

    Czołem Fani :)Wiem, powinnam się przywitać w zapewne stworzonym do tego wątku ale jeszcze go nie znalazłam.Od razu napisze, prowadzę wraz z dwoma kolegami serwis HeroesMovies, działamy od ponad pół roku ale chyba nieźle nam idzie.Cieszymy się, że tak znakomite grono fanów innych Światów okazało się przyjazne i chętnie podjęło współpracę. Jak dobrze się przyjrzycie, HM pochodzi też z Kosmicznych korzeni, właściwie to z Kryptonu :DAle chciałam pisać o sobie. Jak już Kapitan zauważył jestem bardzo podobna do Starbuck, to prawda. Kiedy zobaczyłam te postać od razu zobaczyłam siebie ehhhh no nie łatwy charakter to prawda ale dla tych co są fair wobec niej, Kara zawsze była lojalna i wierna wiec jest nadzieja :DIdę sobie pospacerować po Waszym Forum. Już widziałam mój ulubiony serial BG ale nie wiem czy się don zapuszczę bo wiem, że wsiąknę a czas nie pozwala. Choć nie mówię nie 😀

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram