Forum Trek.pl Newsy Star Trek Przedsmak rozgrywki w Star Trek Timelines

Przedsmak rozgrywki w Star Trek Timelines

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • snowman
  Participant
  #8319

  mrFPlAf.jpg

  W sieci pojawił się właśnie oficjalny film prezentujący dość szczegółowo zasady rozgrywki w mobilnej grze Star Trek Timelines. W roli narratora występuje producent wykonawczy Rich Gallup zaś przykładowa misja nosi tytuł "Honor Through Victory". Zadaniem gracza jest powstrzymanie zapędów regenta Worfa (Mirror Universe Worf, czwarty sezon DS9), który zapragnął zdobyć Genesis Device (urządzenie do szybkiego terraformowania planet, Star Trek II: The Wrath of Khan)... Pamiętajmy jednak, że mamy tu do czynienia z bardzo wczesną wersją gry i wiele z ujawnionych mechanizmów może ulec zmianom.
   

  gordian76
  Participant
  #121050

  Bardzo ciekawy pomysł, kojarzy się z grami karcianymi. Mi się już podoba.

  Slawek
  Moderator
  #121055

  Do mnie w ogóle nie przemawia. Obrazkowe klikadełko z elementem losowym. Od tego mam doffy w STO.

  fluor
  Keymaster
  #121062

  Właśnie mało grania jak na razie w tej grze pokazali.

  snowman
  Participant
  #121069

  Ja tam bardzo lubię gry turowe i klikadełka, zwłaszcza że swoim charakterem świetnie pasują do specyfiki tabletów. Martwi mnie jednak bardzo ograniczona rola gracza. Na szczęście deweloperzy przyznają, że dostrzegają ten problem i pracują nad jego rozwiązaniem. Oby im się powiodło.

  snowman
  Participant
  #121115

  Niedawno pojawił się w sieci krótki film prezentujący kolejny okręt ze Star Trek Timelines. Tym razem możemy obejrzeć kardasjańskiego Galora.

   

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram