Promocje w C-Store

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #6468

    Dołączona grafika

    Co takiego jest w Halloween, że połowa sklepów i sprzedawców oferuje w jego okresie rozmaite obniżki i wyprzedaże, nie mam pojęcia, ale zarazem nie mam nic przeciwko. Cryptic Studios z tłumu się nie wyróżnia, gdyż z tej okazji w Star Trek Online ogłoszona została dwudziestoprocentowa zniżka na wszystkie produkty obecne w C-Store, za wyjątkiem nowego Gekli Pet. Promocja trwać będzie do poniedziałku.

    Slawek
    Moderator
    #101172

    W ramach komentarza, aktualna promocja może być dobrą okazją do nabycia pewnych produktów, których ceny ulegną zwiększeniu wraz z wejściem w życie F2P.Dla przykładu, Venture i Vor'Kang w promocji kosztują 640CP (obniżka z 800CP) podczas gdy na Tribblu ich cena podstawowa wynosi 1200CP. O ile Cryptic nie zrobi kiedyś promocji -50% na okręty, jak kiedyś, to taniej już nie będzie. A warto zaznaczyć, że taki Venture to nie tylko nowy okręt Tier 4 ze specjalną konsolą dla krążowników, ale także nowa skórka dla Galaxy i Galaxy X (czyli całkiem ciekawy pakiet dla inżynierów).Podobnie okręty Tier 5, w tym Retrofity, których nie będzie można już dostać w grze. Obecna wartość to 960CP (obniżone z 1200CP). Na Tribblu ich nowa cena wynosi 1600CP, za wyjątkiem Prometheusa (MVAM), który z niewiadomego powodu skoczył aż do 2000CP.Skórki dla okrętów, 128CP (z 160CP), na Tribblu 320CP. Podobnie kostiumy, które skoczą ze średniej ceny 240CP do 320CP.I jedna z większych zmian jaką zauważyłem - pety. Wszelkie zwierzaczki, wahadłowce i Tribble nie będą już odblokowywane dla całego konta, lecz staną się pojedynczymi zakupami. Co więcej, ich cena zwiększy się do 160CP za sztukę, podczas gdy w promocji na całe konto można je kupić za 96CP (ze 120CP).NIE warto kupować natomiast jakichkolwiek okrętów Tier 1 i Tier 2, czyli NX, Constitution, Oberth i Rhode Island, gdyż ich cena wyjątkowo ulegnie zmniejszeniu - 240CP za Tier 1 i 400CP za Tier 2 (obecnie 800CP i 640CP w promocji).

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram