Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Promocja na DOffy z Romulan survivor pack

Promocja na DOffy z Romulan survivor pack

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Dołączona grafika

Od 19 grudnia do 6 stycznia 2014 trwa promocja na zestawy Duty Officerów z Romulan survivor pack. Poza standardowymi bonusami, o których więcej tutaj, każde otwarcie zagwarantuje 10 kryształów Lobi lub Voth Bulwark Dreadnought Cruiser. Jak napisali producenci gry, szanse na statek są małe, ale większe niż z pudełka Voth. Wzięto pod uwagę różnicę w cenie master key i Romulan Survivor Pack (pack kosztuje 275 Zen).

Statek można używać od 40 lvlu, wyposażony jest w jeden hangar. Więcej szczegółów o samej promocji oficjalnej stronie

I. Thorne
    Participant

Ten statek mozna dostac tylko z paczki Romlan Duty Officer, a nie z Lock Boxa. Szansa na jego otrzymanie jest wieksza niz statku z LB o tyle razy ile jest drozsza paczka nz LB.

Diensdale
    Participant

Ja nie pisałem, że jest dostępny z lock boxa tylko, że szanse są proporcjonalnie większe ponieważ officer pack kosztuje więcej niż lock box. Faktycznie zdanie sformułowane jest trochę dwuznacznie.

domirex540
    Participant

A wiadomo ile procent szans jest na okręt z lobi ?????????? ❓

MnICH
    Participant

A wiadomo ile procent szans jest na okręt z lobi ?????????? ❓

"z lobi" to domyslam sie, ze masz na mysli lock boxy.

Z tego co mi wiadomo, to oficjalnie nigdy nie zostalo to podane. Nieoficjalnie to obilo mi sie o oczy, ze gracze wypisywali cos o 1% szansy, ale nie wiem czy bylo to poparte jakimis "testami" czy tak na "oko".

FAB
    Participant

1. Jeżeli otwierasz boxy, to dostajesz lobi, których jest w środku co najmniej 4, a maksymalnie bodajże 10. Okręty kosztują 800 lobi.

2. Jeżeli otwierasz boxy i liczysz na okręt, to szansa na wygranie statku z aktualnych pudełek wynosi ~0.333%

Źródło: stowiki

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram