Promocja

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • Dzikowy
    Participant
    #5163

    Ponieważ profil na FaceBooku i NK trochę już wisi, na naszej klasie takoż i strona ma kilka aktualności... aktualnych możemy chyba pokusić się o oceny. Fluor ostatnio przekazał opinię Essego, że trzecioosobowe wpisy na FB są drażniące. Czekam na sugestie na ten i inne tematy.BTW. Muszę wreszcie obejrzeć co się dzieje na tym słynnym blipie 🙂

    fluor
    Keymaster
    #81077

    Dzikowy, dostałem jeszcze jedną sugestię odnośnie FB, mianowicie, że niepotrzebnie poruszamy bieżące tematy, ale moim zdaniem jest zupełnie inaczej.

    Co do samego blipa, to jest on medium różnym od facebooka, na pewno nie tak popularnym. Co nie znaczy, że nie da się oszacować wpływu na naszą promocję. Przygotowałem krótki raport.

    Poniżej - tagi ze strony #treksfera (czyli w skrócie mówiąc: to co się mówi o TSF):

    Dołączona grafika

    Dla porównania ostatnie wpisy z tagiem #startrek:

    Dołączona grafika

    jak widać wpisy związane z TSF pojawiają się co jakiś czas i są klikane. Niestety mechanizm blipa nie pokazuje ile tych kliknięć było unikalnych, ale od czego mamy staty na stronie?

    Dołączona grafika

    W tabelce lista witryn, które przekierowują na treksfera.pl - uwaga skrypty zliczające działają dopiero od 1 listopada, dlatego spora część kampanii zarówno blipowej, jak i fejsbukowej i na NK nie będzie widoczna. Ale od listopada liczymy wszystkie kliki 🙂

    To co może interesować to jakość wejść - użytkownicy FB to 100% nowych odwiedzin na stronie, z Blipa tylko 14%. Bardziej szczegółowe analizy mogę poczynić jak już będą jakieś konkretne dane... na razie mamy ich zbyt mało.

    Dzikowy
    Participant
    #81097

    licz od 12, na fejsbuku TSF zacznie częściej komentować wpisy znajomych.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram