Prometheus

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
  • Author
    Posts
  • Romek 63
    Participant
    #6900

    To już pewne: Będzie sequel “Prometeusza”

    http://gadzetomania.pl/2012/08/04/to-juz-p...uel-prometeusza

    Będzie sequel “Prometeusza” – ogłosiło oficjalnie studio 20th Century Fox. Projekt został zaplanowany na rok 2014 lub 2015, ale już znane są nazwiska osób, które zobaczymy ponownie na ekranie.

    Najnowszy film science fiction Ridleya Scotta, “Prometeusz”, dostał niezłe baty od krytyków, a i publiczności podobał się tak sobie. Mimo to będzie kolejna część. The Hollywood Reporter uzyskał od studia Fox informację, że sequel “Prometeusza” jest już pewny.

    [...]Choć faktem jest, że mimo wszystko warto ten film zobaczyć dla oprawy wizualnej. Ze scenariuszem niestety już jest “trochę” gorzej.[...]

    Dołączona grafika

    Po obejrzeniu całkowicie się zgadzam z treścią ostatniego zdania :yes:

    ale chętnie zobaczę część II 🙄

    Cross
    Keymaster
    #106563

    Wiadomo, nie ma to jak sequel prequela wieloczęściowej sagi.

    Diabeu
    Participant
    #106588

    Mimo wszystko to nie jest czysty prequel, bo rozwija całkowicie nowe wątki i jest tylko osadzony w tym samym universum, więc mogą z powodzeniem zrobić jeszcze parę części i nie będzie to kolidowało z Alien(sami).

    Romek 63
    Participant
    #107584

    Też uważam że mogliby spokojnie nakręcić jeszcze kilka części i chętnie bym je obejrzał - tylko chciałbym żeby już nie było podobnych wpadek jak w tej części gdzie wynika z informacji, iż statek kosmiczny doleciał w kilka lat do innego układu gwiezdnego na napędzie jonowym 😀

    Cross
    Keymaster
    #107617
    Diabeu
    Participant
    #107650

    To fakt, trailer ten bezlitośnie rozprawia się z filmem, ale przeca to tylko popcornowe sci-fi, mnie się i tak dalej podoba i utrzymuję ocenę 8/10.

    maven
    Participant
    #108953

    Mogą sobie krytykować. Film to klasyk, ma wiernych fanów co pójdą do kina.Mi się podobał Prometeusz, pewnie przez krytykę kolejna część będzie jeszcze lepsza 🙂

    Pitmistrz
    Participant
    #109010

    Według mnie Prometeszu to b.dobry film.Jeszcze mam zamiar obejrzeć dircut.

    Diabeu
    Participant
    #109051

    Nie ma czegoś takiego jak director's cut, są jedynie niewykorzystane sceny dodane osobno.

    Elvenking
    Participant
    #109071

    Mi się podobało, jednak czułem niedosyt. Oglądając film od razu wiedziałem, że będzie sequel. Czekam na niego z niecierpliwością z resztą.

    I. Thorne
    Participant
    #109193

    Mnie tylko interesuje czy korporacja Weyland dostała takiego kopia po zejściu szefa i jego następczyni wpadła w taki kryzys, że zapomnieli sprawdzić co się stało z misją. Chyba, że Yutani tweyd ich wykupywało...Film fabularnie jest debilny, ocena 2/10, dodając efekty i zdjęcia ledwo 5/10.Nawet ekranizacja gry w okręty ma lepszą fabułę. Polecam Battleship jako film rozrywkowy.

    Reyden
    Participant
    #109307

    Opinia mojego ojca na temat filmu - kopia Alien I . Mi się film jako tako podobał , choć widziałem lepsze .Co do BattleShip - to film jest fajny do połowy , może trochę dalej - potem mamy takie bzdury że głowa boli .Uruchomienie USS Missouri , sama walka ( gdzie Phalanxy i wyrzutnie rakiet Tomahawk ) , całość ciągnie na dno scena z kotwicą i zwrotem o 90 stopni .

    I. Thorne
    Participant
    #109335

    Dlatego piszę rozrywkowy, a nie realizstyczny.

    The D
    Participant
    #109385

    Film fabularnie jest debilny

    Widać naoglądałem się tyle Treka, że jestem w stanie przymknąć oko na wiele rzeczy.

    Takeda
    Participant
    #110233

    Mogą sobie krytykować. Film to klasyk, ma wiernych fanów co pójdą do kina.

    Mi się podobał Prometeusz, pewnie przez krytykę kolejna część będzie jeszcze lepsza 🙂

    Jak można nazwac Prometeusza klasykiem? Klasykiem/kultowym filmem to jest Łowca Androidów, Odyseja kosmiczna, Martwica mózgu, Obcy, Pulp Fiction, Rio Bravo, Seksmisja, Casablanca itp.

    Prometeusz kultowym filmem nie zostanie, klasykiem kina także nie. Niestety efekty to za mało bym przychylnie spojrzał na produkcję. Ridley mnie zawiódł na całej linii, może nie stworzył gniota ale już niewiele mu brakuje. Gra aktorska, zero, fabuła zero, takie samo dno jak Avatar, z tym, że Avatar był pierwszym filmem w 3d to się ludzie zachwycali, jak widac gdy efekt spowszedniał drugi raz taka kicha nie przejdzie.

    Niestety Scott jest kolejnym człowiekiem kina, którego muszę wykreśli z listy "ogladaj w ciemno"

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram