Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL Projekt - ST: PBF PL - mechanika, komentarze, nowinki

Projekt - ST: PBF PL - mechanika, komentarze, nowinki

Viewing 12 posts - 316 through 327 (of 327 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #69619

    Inforuję wszystkich graczy, że do 6 kwietnia 2009 będę nieobecny na forum, przez co nie będę miał mozliwości odpisywac w grach które prowadzę lub uczestniczę.

    I. Thorne
    Participant
    #76548

    Jak wyżej, mam wolne miedzy 17, a 31 sierpnia 2009r.

    Pitmistrz
    Participant
    #77721

    Ok zgłaszam zapotrzebowanie na 2 postacie.1.Potrzebny mi młody chorąży GF gotowy porozbijać się czym tam sobie wybierze.2.Chciwy Ferengi z manią wielkości i uszami do interesów.Chętnych zapraszam na PW.

    I. Thorne
    Participant
    #86982

    Z racji tego, ze mi gracze rzadziej odpisujea chce zajac sie duzym wyzwaniem i potrzebuje do tego doswiadczonego gracza.Cjhce poprowadzic byly czlon Borga, najlepiej Kardazjanina lub Klingona. Historia zaczynalaby sie sie jeszcze na okrecie Borga. Jako Kardajanin gracz od razu wpadnie w wir wojny domowej z Sojuszem Klingonsko-Kardazjaninskim w tle. Jako Klingon spotka sie z ogromnym rasizmem - Klingoni po prostu nie beda mu do konca wierzyc. Do tego Imperium jeszcze nie pokazywalem w mej wizji 2380, wiec to tez bedzie wyzwanie.

    I. Thorne
    Participant
    #101604

    Przepraszam za długa przerwę, ale i tak będzie dłuższa.Jestem zmuszony zawiesic granie i prowadzenia do końca roku. Minimum, więc czasami sprawdzajcie czy coś sie nie ruszyło.Pozdrawiam

    I. Thorne
    Participant
    #105300

    Wróciłem, choć duzo odpisywać nie będę, ale czasami zajrzę.

    Pitmistrz
    Participant
    #106909

    Ktoś chętny na nowego PBFa?

    I. Thorne
    Participant
    #107219

    Coś się zdaje, że ludzie na to czasu nie mają. Zostaliśmy tylko my :>Ja sobie myślę, by poprowadzic kontynuację Stargate Universe, bo jestem pod wrażeniem tego serialu i mam pare pomysłów.

    Pitmistrz
    Participant
    #107234

    Mi tez się STU podobało możemy coś pomyśleć, zwłaszcza że możliwości są praktycznie nie ograniczone. :)Ale nie myśl sobie Qumosa nie zostawię na pastwę komorników. 😀

    I. Thorne
    Participant
    #107255

    Spokojnie, coś z nim zrobimy. Coś złego, bardzo złego.... :DA chcesz byc MG w STU czy graczem?

    Pitmistrz
    Participant
    #107280

    Raczej graczem twoja wyobraźnia jest lepsza od mojej, ale jeśli chcesz się porozbijać po galaktykach far far away mam całe STU więc coś wymyślę. :>

    I. Thorne
    Participant
    #107318

    To zaraz coś wymyslimy. Szczegóły na PM beda.

Viewing 12 posts - 316 through 327 (of 327 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram