Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL Projekt - ST: PBF PL - mechanika, komentarze, nowinki

Projekt - ST: PBF PL - mechanika, komentarze, nowinki

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 327 total)
  • Author
    Participant

Witam 🙂

Szefostwo trochę zalatane ale niedługo wróci na łono treka 😉

Do gry w PBF w każdej chwili mogą przełączać się chętne do wspólnej zabawy osoby. Serdecznie zapraszamy

A teraz trochę ogłoszeń :

Admiralicja prosi wszystkich MG o przesłanie bieżącego statusu ich działalności. To znaczy czy nadal chcą piastować stanowisko MG. Ilu graczy obecnie prowadzą i czy chcą prowadzić kolejnych. Oraz proszę o informacje o tematach przewidzianych do zamknięcia.

Jednocześnie z powodu wzrastającego zainteresowania grą Admiralicja ogłasza kolejny nabór na stanowisko Mistrza Gry.

Zarówno informacje organizacyjne jak i ewentualne kandydatury proszę przesyłać do mnie na PM lub umieszczać tu w tym temacie.

Pozdrawiam.

I. Thorne
    Participant

Moje gry:

1. Chorąży Rawlinson - Zarathos - zamknięta z powodu wycofania się gracza

2. Podporucznik von Caep - Eric Keutel - w toku

3. Podporucznik Armin - Kaleh - w toku

4. Chorąży Sharac - CoBrah - zawieszona z powodu wyjazdu gracza

5. Podporucznik Verith - Eric Keitel - w toku

6. Podporucznik Mendak - Fercart - w toku

7. Qumos - Pitmistrz - w toku

Jak widać ekipę mam dość dużą i aktywną (z tego też powodu aż tyle mam postów na liczniku, dziękuję wam gracza 😀 ). Obecnie nie mam możliwości wepchnięcia kogokolwiek w moją kampanię.

PS. Sprawy typowo techniczne moge rozwiązywać też ja. W końcu jestem modem w tym kąciku 🙂

Kronos
    Participant

Admiralicja PBF ma zaszczyt przedstawić nowego Mistrza Gry.

Pitmistrz wierzę iż sprostasz zadaniu 😉 Czeka cię wspaniała przygoda i świetna zabawa.

Pozdrawiam i życzę powodzenia admirale 😉

A teraz wracając do ogłoszeń, admiralicja przypomina wszystkim MG o przysyłaniu raportów. ;>

Jak na razie tylko I. Thorne przedstawił raport za co mu dziękuje.

Natomiast jeśli chodzi o nabór nowych MG, konkurs jest nadal otwarty. Co prawda w chwili obecnej niema zapotrzebowania na więcej niż jednego MG ale w przyszłości na pewno się to zmieni i wtedy do ewentualnych zgłoszeń powrócimy w pierwszej kolejności.

To na tyle ……

Wolf
    Participant

Moje gry:1. Chorąży T'Vosh - I. Thorne - aktywny a jakże2. Chorąży Kłos - Pitmistrz - aktywny tyż3. Lagh Ri'Rihir - Riri - gracz się wycofał, temat do zamknięciaMimo iż mam mało osób nie jestem wstanie przyjąć nowych, może za rok coś się zmieni.

Yezu
    Participant

Widzę, że gra pełni....Można jeszcze dołączyć? 🙂

I. Thorne
    Participant

Jest obecnie 2 aktywnych MG, ja i Pitmistrz. Ja, niestety nie mogę brać nowych graczy (kilka postów wyżej masz moja listę graczy), więc musisz się zwrócić do Pitmistrza. Ponieważ ostatnio zagląda tu rzadziej to na poczekaniu przyszykuj kartę postaci, załogi (wystarczy mostka: Pierwszy, operacyjny (wszyscy o nim zapominają :> ), taktyczny, sternik, lekarz, główny mechanik, kilku kadetów też się przyda) oraz nazwę okrętu.Pamiętaj o założeniach: jesteś chorążym po Akademii i otrzymujesz okręt w ramach programu "Okręt dla chorążego" (tak na marginesie taki program to kompletne debilstwo, ale niektórzy mawiają że taka jest cała Federacja :> ), okrętem może być najwyżej fregata, załoga to kadeci 4 roku (wymogłem, że PO też jest chorążym). No i radzę poczytać trochę gier innych osób.To chyba wszystko. Jak już ustalisz to co trzeba ze swoim MG to czekają Cię przygody, które nawet Sisko i Picard nie przeżyli.PS. To wyżej napisane jest dla tych co wybrali Federację. Można też być Klingonem, a innymi (Romulaninem, Kardazjaninem, Ferengim, Borgiem 🙂 , Q :> ) tylko za wyraźną zgodą MG.

Pitmistrz
    Participant

Ok jestem teraz powinienem zaglądać tutaj przynajmniej raz dziennie.Tak jak napisał I. Thorne przygotuj kartę postaci i jako taki opis załogi. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie karty i innych rzeczy związanych z pbf zapraszam na PW lub GG.

Kronos
    Participant

Admiralicja PBF

Witam

Trochę ogłoszeń, mianowicie zaproponowane przez I. Thorna zmiany w dostępnych grywanych rasach PBF zostają zaakceptowane. Obowiązujący system technicznego kierowania grą jest taki sam jak w bitwach i MG znajdą go tu SYSTEM

Ewentualne propozycje i zmiany mile widziane choć na razie ten system jest sprawdzony i działa nieźle.

( jak mi podacie na PM adresy to podeśle wam MG zestawy dla MG 😉 )

Pozdrawiam

I. Thorne
    Participant

Propozycje zaakceptowane, a to jeszcze nie koniec - już szykuję dodatek o Ferengi i Borgu (niech nikt się nie boi, chodzi tylko o dokładny opis broni Borga na jedną ścianę sześcianu, a nie podstawy do bycia członem :> ).

Pitmistrz
    Participant

Asymilowanie innych gatunków było by całkiem ciekawe.Gra z zupełnie innej perspektywy.

Hemrod
    Participant

Mhm okay. Zostałem nowym MG 😀 Dlatego szukam graczy :DPitmistrz chciałeś grać Kardachem kiedyś, jeżeli nadal jesteś zainteresowany to wyślij mi hp.

Kaleh
    Participant

Ja jeszcze mogę kogoś cierpliwego wziąć pod swoje skrzydła :>I dalej czekam, aż Corvus znajdzie trochę czasu i ruszymy z moim pierwszym PBF...

Hemrod
    Participant

Kaleh jak masz nadmiar czasu, to możesz grać u mnie 😛

Kaleh
    Participant

Wolałym prowadzić :>Nadmiaru nie ma, ale jak siedzę akurat bezczynnie to trochę go jest... a gdy w terenie działam to go nie ma...

I. Thorne
    Participant

No to poprowadźcie sobie gry nawzajem :>I dla podpowiedz, Hemrod - nie otwieraj paczek przysłanych bez nadawcy :>

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 327 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram