Program

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #5036

  Tutaj będziemy robić podsumowanie pomysłów jakie mamy na bieżącym etapie. W tak zwanej wolnej chwili uzupełnię posta o stosowne informacje.

  Merytoryka:

  • Mars Society Polska
  • Gatekeeper - film fanowski prod. skandynawskiej
  • INFRA - Ufo, duchy, paranormal
  • dr Krzysztof Hejwowski - tłumaczenia
  • Wojciech Orliński - Gazeta Wyborcza
  • tłumacz ENT z AXN

  Sugerowane tematy:

  • Wampiry w Star Trek

  Konkursy:

  • filmiki GoAnimate

  Inne:

  • galeria obrazów i innych wytworów, aukcja?
  biter
  Participant
  #78936

  To ja już uzupełnię o moje "zdobycze". 1 Mars Society Polskaa) Chętnie się pojawią i opowiedzą o swoich projektachb. Jeden z nich był "zamieszany" w organizację Starforce 2009, oferuje współprace ale jeszcze nie do końca wiem jaką :D2. Gatekeeper - międzynarodowy film fanowski (chłopaki z Skandynawii) - Pojawią się napewno.3. INFRA. - Chętnie sie pojawią i czekaja na propozycję o czym chcemy rozmawiać.

  Dzikowy
  Participant
  #78937

  Specjalistę od tłumaczeń o problemach tłumaczeniowych w s-f i fantasy (technobełkot, neologizmy, tłumaczenie lub nie nazw geograficznych, nieprzystające nazwy mitycznych istot). Wykładowca ILS, który świetnie pisze i świetnie prowadzi warsztaty. Poza tym wielbiciel fantastyki. - dr Krzysztof HejwowskiWojtek Orliński - dziennikach GW, autor "Co to są Sepulki?" Specjalista od Lema.

  biter
  Participant
  #78948

  To jeszcze trzy propozycje.

  1. Można by było upolować osobę która robiła tłumaczenie ENT. To jest pytanie do SciFiChannel kto im to robił. Mogło by być fajnie.

  2. Pomysł którego Muzą była Eviva, pokaz filmów stworzonych na GoAnimate.com lub Konkurs na najlepszy film z GoAnimate zrobiony przez uczestników TSF. Można robić projekcję przy pomocy wyświetlacza.

  3. Pomysł FederacyjneMSZ ozdobić nasze sale jakimiś działami artystycznymi własnymi, ten kto ma zdolności malunkowe a są tacy żeby coś stworzył. Potem - nadal propozycja Federacyjnego - Dzieła można Zlicytować a pieniądze zdefraudować albo przekazać na dobry cel. Wedle wyboru.

  Eviva
  Participant
  #78950

  Mogę przekazać na ten cel swe grafiki, choć nie wiem, czy ktos by za nie chciał zapłacić. Jeśli pomysł chwyci, mogę tez sporządzić wypalany portrek Enterprise - no, na pewno będzie to pewien unikat.

  Dzikowy
  Participant
  #79611

  Burza się przetoczyła przez Avę, bo nikt nie trzyma terminów, a brak grafiki do wszystkiego (strona, prezentacja i oferta sponsorska) blokuje pracę działów. Proponuję, żebyśmy my - mając mniejszą imprezę, ą przez to bardziej mobilną - wyszli przed szereg i zamknęli jak najszybciej części autonomiczne i mało zależne od Avy. Czyli m. in. program, listę gości itede. Myślę, że każdy pomysł można spróbować już zacząć wprowadzać i potwierdzić przynajmniej 2-3 nazwiska VIPów do końca miesiąca, przygotować plakat, może stronę (tu się nie wypowiadam, nie znam się i nawet oszacować nie potrafię ile to pracy). Ustalić pakiet gościnny dla uczestników w zestawie i dopłacany. I zrobić jakiś bizplan, żebym wiedział jaką kasę minimum muszę uzbierać na TSF.Mamy listę sponsorów niebranżowych bogatą i otwartą, więc to na razie można odłożyć. Podobnie media. Pozostaje nam na razie konstruktywne paplanie na forum.

  fluor
  Keymaster
  #80065

  Zaktualizowałem już pierwszego posta o kilka punktów, reszta będzie wkrótce.

  Dzikowy
  Participant
  #80192

  Jak znam tę branżę, to tłumaczem z AXN okaże się jakiś student anglistyki na praktykach, w ten sposób powstają kwiatki na m. in. Discovery.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram