Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Program Polconu już dostępny

Program Polconu już dostępny

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6377

  Komunikat od organizatorów Polconu:

  Z radością informujemy, że zakończyliśmy prace nad programem Polconu. Zapewniamy 770 godzin programu w ponad 10 blokach. U nas spotkacie ulubionego autora w ramach spotkań literackich i porozmawiacie z twórcami gier komputerowych. Preferujących naukowe podejście do fantastyki zapraszamy na spotkania łączące science z fiction, a miłośników filmu fantastycznego i anime na pokazy, prelekcje i konkursy. Fanów gier zapraszamy na gry we wszelkich postaciach - RPG, LARP, komputerowe, karciane, planszowe.

  [more]

  Zapraszamy całe rodziny - fantastycznym dzieciom zapewniamy fantastyczną rozrywkę i opiekę, podczas gdy rodzice mogą korzystać z reszty programu konwentowego.

  Na zakończenie wieczorów zapraszamy na imprezy, koncerty oraz na sobotnią galę rozdania Nagród im. Janusza A. Zajdla za najlepszą polską powieść i opowiadanie fantastyczne.

  Zarejestrowani użytkownicy, przy wykorzystaniu zakładki "mój program" dostępnej na stronie, mogą ułożyć własny plan korzystania z atrakcji Polconu.

  Niebo dla fantastów otwiera się czwartek 25. sierpnia o godzinie 16.00 i jest dostępne z nocnymi przerwami aż do 16.00 w niedzielę. Wybrane atrakcje będą dostępne całą dobę! Wstęp już od 20 zł!

  Już za dwa tygodnie w Poznaniu pojawi się Pat Cadigan! Słynna kojarzona z cyberpunkiem amerykańska pisarka przyleci na Polcon 2011!

  Autorka m.in. "Wgrzeszników" i "Głupców" poprowadzi na konwencie warsztaty literackie.

  Rzadko zdarza się na polskich konwentach, żeby tajniki pisania zdradzała autorka dwukrotna laureatka Nagrody im. Arthura C. Clarke`a, dwukrotnie nagrodzona również przez czytelników magazynu Locus. Tego punktu nie możecie przegapić!

  Szczegóły na http://www.polcon2011.pl.

  Źródło: materiały prasowe[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram