Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Problemy z sequelem Cloverfield

Problemy z sequelem Cloverfield

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3902

  Reżyser filmu Cloverfield, Matt Reeves, powiedział w wywiadzie dla SCI FI Wire, że prace nad drugą częścią zostały tymczasowo wstrzymane do czasu, gdy ekipa wpadnie na pomysł równie interesujący, co w oryginale (wydarzenia ukazane były z punktu widzenia zwykłych ludzi, zaś film pozorowany był jako nakręcony amatorską kamerą video).

  [more]Reeves twierdzi, iż w jego mniemaniu nie ma sensu tworzyć czegoś, co będzie gorsze od oryginału. W tej chwili rozważane są różne pomysły, a z doniesień prasy wynika, że najbardziej prawdopodobne scenariusze to ukazanie wydarzeń prowadzących do ataku tajemniczego potwora na Nowy York lub też historia dziejąca się równolegle do akcji pierwszego filmu.

  Niezależnie od powyższych pomysłów reżyser zapewnia, że sequel będzie z pewnością czymś innym niż część pierwsza, choć nie wie jeszcze w jakim stopniu. Przyznał zarazem, że w tej chwili wraz ze scenarzystami rozważa kilka różnych pomysłów, choć oficjalnie nie powiedział jakich, gdyż zwyczajnie nie wie, który z projektów zdecydują się rozwijać.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI-FI Wire.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram