Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Problemy z imigrantami w Europie

Problemy z imigrantami w Europie

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 76 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #108603

    Okazało się jednak, że prawda wygląda nieco inaczej, w sieci można znaleźć taki wpis:

    Prrrrrr,

    Jakiś gamoń źle przetłumaczył sobie duńską gazetę i teraz cała Polska myśli że Dania to Iran...

    To nie Radni miasta choinki nie chcą tylko tylko RADA OSIEDLOWA SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ!! Osiedle nazywa się Egedalsvænget i jest w miasteczku Kokkedal. Jest tam 531 mieszkań i rzeczywiście w większości mieszkają Arabusy. Na zebraniu rady osiedlowej uchwalili niejednoglosnie ze nie ma sie komu zająć kupieniem choinki i dlatego jej nie bedzie. w radzie jest trzech arabusów i dwóch duńczyków (jeden jeszcze nie przyszedł na zebranie, to arabusy przegłosowali...)

    Jak sie zrobił szum i wóż telewizji obrzucono kamieniami, to spółdzielnia mieszkaniowa wkroczyła do akcji (nazywa sie 3:cool:. Rada osiedlowa już posady nie ma, zostanie wybrana nowa wkrótce, a

    choinka będzie.

    A tak przy okazji to osiedle balansuje na krawędzi przybicia mu pięczątki "Getto" przez rząd.... TAK! w Danii są getta!! Rząd co roku ogłasza listę osiedli które się nadają.

    Warunki są proste:

    ponad 50% ludności nie jest z europy

    ponad 40% w wieku produktywnym nie uczy sie lub nie pracuje

    ponad 271 ludzi na 10 000 zostalo skazanych za powazne przestepstwa

    jak te trzy warunki są spełnione to jest to ghetto

    I nie róbcie z Duńczyków takich lewicowców, bo wcale nie są.... a lokalne gangi takie jak AK81 albo Hells Angels mordują arabusów regularnie....

    Przepostujcie, przepiszcie twittujcie tego posta, niech reszta Polski wie jaka jest prawda, a nie powtarza głupot.

    P.S: ja mieszkam w Danii, niedaleko Kokkedal i wiem co się tam dzieje...

    Dalek
    Participant
    #108627

    Polskie dziennikarstwo jak zwykle na najwyższym poziomie. Jak czasem piszą o prawie, to się nóż w kieszeni otwiera. Boje się czytać artykuły z dziedzin, z których jestem noga.

    Barusz
    Participant
    #108641

    Jak można uchwalić, że nie ma komu zająć się kupnem choinki? Jaś chce kupić choinkę dla osiedla, a oni uchwalają, że on jednak nie chce? Jakbyście nie zauważyli, to w wersji przytoczonej przez Crossa to jest gorsza (choć bardzo podobna, nie rozumiem swoją drogą, czemu piszecie, że to zmiania jakieś podstawowe rzeczy) historyjka niż wydawała się z początku.

    Romek 63
    Participant
    #109953

    A co powiecie na to ?

    Islamskie patrole terroryzują mieszkańców Londynu

    http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielk...-wiadomosc.html

    Niepokojące "proroctwo" kardynała Petera Turksona

    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/n...,wiadomosc.html

    Kardynał Peter Turkson wprawił w złość cały Watykan pokazem filmu "'Demografia muzułmanów", przewidującego, że w ciągu 25 lat w Europie liczba muzułmanów przewyższy liczbę chrześcijan.

    Polski problem z Romami. "Niech wypieprzają"

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polski-prob...pieprzaja/gj1zk

    Match
    Participant
    #109958

    Równie dobrze można napisać artykuł

    Kibolskie patrole terroryzują mieszkańców Warszawy

    W Warszawie policja prowadzi poszukiwania członków ulicznych patroli złożonych z młodych dresów. Aresztowano już kilka osób.

    Patrole pojawiły się na Grochowie, dzielnicy sąsiadującej z centrum miasta, Śródmiesciem. Jest to jedno z większych skupisk dresów w Warszawie. zamieszkałe przez szczególnie liczną społeczność polską. Władze obawiają się, że patrole mogą potencjalnie zaognić stosunki między różnymi grupami mieszkańców i podsycić uprzedzenia antykibolskie w całym kraju.

    Opublikowane w internecie wideoklipy z interwencji "kibolskich patroli" ukazują zastraszanie

    przechodniów: kobiet, nietrzeźwych, a zwłaszcza gejów. Młodzi kibolee zmuszają ich do opuszczenia dzielnicy, którą określają jako teren objęty Legijnym prawem klubu. Patrole potępił publicznie jeden z przywódców Ruchu Kibicowskiego, określając zachowania ich uczestników jako skrajną głupotę i bigoterię.

    LIBERTO
    Participant
    #109975

    drobny babol: 'Jest to jedno z większych skupisk dresów w Londynie." ;-P ale fakt: artykuł może posłużyć za kalkę pod wszystko. co nie zmienia samej jego treści

    Match
    Participant
    #109980

    Oczywiście, że nie zmienia. Ciekawi mnie jednak skala tego zjawiska, jak również wiek "zaangażowanych". Żeby nie okazało się, że to pomijalny problem nie różniący się od naszych dresów, a nasze media robią panikę jak przy rzekomych gettach dla homofobów w amsterdamie kilka dni temu.

    Pitmistrz
    Participant
    #109988

    Według brata mojego szwagra problem jest raczej poważny bo ci cali islamiści potrafią się na policjantki rzucić za nie zasłanianie twarzy.I wcale nie są tacy młodzi, niektórzy wydaja się mieć nawet powyżej 30.

    Cross
    Keymaster
    #110106
    #111711

    Murzyni itp którzy chca pracowac a nie siedziec na zasiłku mogą byc. Innym dac zakaz wstepu do Polski i po problenmie.

    swgs1994
    Participant
    #111732

    Ty rasisto...! Jak nie chcesz obcokrajowców w naszym kraju to podejdź do jakiegoś i powiedz wyp*****. A jak tego nie potrafisz to podaj mi kakikolwiek akt prawny lub ustawę na bazie konstytucji, który zakazywałyby im przebywania tutaj.Tyle, że nie ma takich przepisów ani ustaw. Moim sąsiadem jest włoch i nie mam nic przeciwko niemu (pracowity, ma własną firmę, rodzinę, jest przyjazny).P.S. Szczera prośba jeżeli nabijasz sobie posty to pisz w nich z głową (patrzajta jaki kozak 50 postów w trzy dni) i nie wywołuj daremnych dyspót lub kłótni na bazie polityki.

    #111734

    Ty rasisto...! Jak nie chcesz obcokrajowców w naszym kraju to podejdź do jakiegoś i powiedz wyp*****. A jak tego nie potrafisz to podaj mi kakikolwiek akt prawny lub ustawę na bazie konstytucji, który zakazywałyby im przebywania tutaj.

    Tyle, że nie ma takich przepisów ani ustaw. Moim sąsiadem jest włoch i nie mam nic przeciwko niemu (pracowity, ma własną firmę, rodzinę, jest przyjazny).

    P.S. Szczera prośba jeżeli nabijasz sobie posty to pisz w nich z głową (patrzajta jaki kozak 50 postów w trzy dni) i nie wywołuj daremnych dyspót lub kłótni na bazie polityki.

    Gdzie ty tu rasizm widzisz? Nie dyskryminuje nikogo na podstawie rasy (a nawet jak dyskryminuje to nie ma nic wspólnego z ta dyskusja) po prostu przejżdza sobie jakis arab i siedzi na zasiłku. Wszelkie socjale powinny byc w 100% zniesione ale jak ktos nie pracuje to niech nie je i tyle.. Ale wyźmy taka Francje - To kraj który stanie sie w końcu krajem muzułmańskim. Ja nie chce kraju muzułmanskiego w Polsce. Chce miec WOLNOŚĆ. Zakaz wstepu dla arabów ma sens.

    Nie nabijam tylko odpowiadam na te które mnie ciekawia. Jak to wywoła ciekawa dyskusje - Tym lepiej 🙂

    swgs1994
    Participant
    #111749

    Aaaa... o zasiłki ci się rozchodziło to inna sprawa, przepraszam.Wprawdzie masz rację, aczkolwiek jeżeli zauważysz pewną zależność: imigrantom ze krajów ogarniętych konfliktami np. wojną domową osłania się opieką społeczną i zasiłkami, które pozwolą na nowy start (jest to zasiłek jednorazowy równy wartości 3 minimalnych wypłat w kraju z którego imigrant pochodzi). Aby mógł taki sobie "Arab" uzyskać prawa do zasiłków społecznych musi uzyskać kartę stałego pobytu, lub kartę uchodźcy albo azyl. Następnie potrzebne jest obywatelstwo (zależy od sytuacji w której znajduje się obcokrajowiec uzyskanie może to trwać od 5 do 7 lat), dopiero potem może uzyskać dopłatę od opieki do swojej wypłaty (właśnie kluczowym elementem jest tu wielkość wypłaty, stawki dopłat społecznych są takie jak dla "normalnego" obywatela), która w głównej mierze zależy od sytuacji politycznej kraju czyli wojny, pokoju.

    #111761

    Aaaa... o zasiłki ci się rozchodziło to inna sprawa, przepraszam.

    Wprawdzie masz rację, aczkolwiek jeżeli zauważysz pewną zależność: imigrantom ze krajów ogarniętych konfliktami np. wojną domową osłania się opieką społeczną i zasiłkami, które pozwolą na nowy start (jest to zasiłek jednorazowy równy wartości 3 minimalnych wypłat w kraju z którego imigrant pochodzi). Aby mógł taki sobie "Arab" uzyskać prawa do zasiłków społecznych musi uzyskać kartę stałego pobytu, lub kartę uchodźcy albo azyl. Następnie potrzebne jest obywatelstwo (zależy od sytuacji w której znajduje się obcokrajowiec uzyskanie może to trwać od 5 do 7 lat), dopiero potem może uzyskać dopłatę od opieki do swojej wypłaty (właśnie kluczowym elementem jest tu wielkość wypłaty, stawki dopłat społecznych są takie jak dla "normalnego" obywatela), która w głównej mierze zależy od sytuacji politycznej kraju czyli wojny, pokoju.

    Ogólnie jak ktos chce siedziec na socjalu to lepiej niech siedzi u siebie.. Aczkolwiek jak ktos chce uczciwie pracowac i zyc to czemu nie? Tyle ze nie popieram takich działan jak na filmiku "Muzułamnie w Angli, szkok dla pewnej młodej Angielki" - Co prawda Anglicy ogólnie do najinteligentneijszych narodów (według statystyk) nie należa ale ona mówi całkiem z sensem. Muzułmanie chca zmiany prawa na wygodniejsze dla nich. Jak im sie nie podoba niech wracaja do dziczy..

    Zreszta ja nie chce imigrantom tylko odebrac socjale ale ogólnie kazdemu..

    Cross
    Keymaster
    #113144

    Tekst jest napisany oczywiście typowo newsowo, populistycznie i sezonowo-ogórkowo, ale fakt faktem, że to już nie pierwsza taka akcja.

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-ja...,wiadomosc.html

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 76 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram