Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Problemy z 3D w Transformers 3? Bay zaprzecza

Problemy z 3D w Transformers 3? Bay zaprzecza

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #5957

  Niezwykle energiczne dementi w sprawie rzekomych problemów z technologią 3D i pracami nad kolejnym filmem spod znaku Transformers wystosował reżyser obrazu Michael Bay. W nazwiązaniu do krążącej od kilku dni w sieci informacji, że twórcy Transformers: Dark of the Moon mają spore trudności z zaadaptowaniem technologii 3D do ich pomysłu na nowy film, Bay oświadczył, że wspomnianych problemów nie ma, a on sam pokochał pracę w technice 3D.

  [more]Reakcja Baya jest dość zaskakująca w kontekście jego wcześniejszych wypowiedzi o nowej technice filmowej, w których wyrażał się o 3D niezbyt pochlebnie, nazywając ją swego rodzaju "chwytliwym gadżetem" a nie profesjonalną techniką kręcenia obrazów. Widocznie zmienił dość mocno swoje poglądy, bowiem jak zapowiada, cały Transformers 3 powstanie w technologii znanej z Avatara Jamesa Camerona. Warto dodać, że pojawiły się także zapowiedzi pierwszego teasera, który miałby pojawić się w kinach przy okazji projekcji najnowszych obrazów wykonanych w technologii 3D a więc Tron: Legacy oraz trzeciej odsłony Opowieści z Narnii.

  Przeczytacie o tym w portalu Comingsoon.net.[/more]

  Diabeu
  Participant
  #94833

  Jedynka była świetna a druga część tragiczna. Zobaczymy jak będzie teraz.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram