Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka Problemy techniczne - serwer, launcher i inne

Problemy techniczne - serwer, launcher i inne

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 484 total)
  • Author
    Posts
  • Jadorg
    Participant
    #121422

    Prace przedłużone do 3pm PDT czyli do około 0:00

     

     

    We're seeing an issue with the load balancer that is impacting our maintenance. The engineering team has moved up maintenance to 3pm PDT.

    Odan
    Participant
    #121423

    nvm

    Tomko380
    Participant
    #121424

    Ja już dokonałem kasacji sto bo myślałem że coś u mnie nie tak. Jestem "świeżym" graczem to nie wszystko wiem skoro launcher mi padł to patrzę tu co jest.

    dzięki za info.

    Jadorg
    Participant
    #121427

    Na to wygląda że dziś już nie ma co czekać: 

     

     

    Our Cryptic titles are encountering an issue with the patcher. We will have a solution or update within the next 2 hours.

     

    Miłej nocy wszystkim życzę

    Tomko380
    Participant
    #121428

    launcher działa serw. nieaktywny. ściągnąć patch i dobrej nocy wszystkim

    Abnik
    Participant
    #121430

    Wg.. stron teoretycznie do 1 w nocy już 🙂 (albo serwery nie powiem co zrobiły albo szykują nam jakąś niespodziankę [może jakieś bugi poprawiają... np. przechodzenie niektórych misji na zasadzie przelotu na drugą stronę planety i ubicia 1 czy tam 4 statków])

    Serwery już działają

    Tomko380
    Participant
    #121431

    serw online a ja ściągam całą grę-jak wyżej pisałem wyczysciłem wszystko 🙂

    FAB
    Participant
    #121436

    Z powodów technicznych wydłużono event o jeden dzień.

    Melnikor
    Participant
    #121440

    Wg.. stron teoretycznie do 1 w nocy już 🙂 (albo serwery nie powiem co zrobiły albo szykują nam jakąś niespodziankę [może jakieś bugi poprawiają... np. przechodzenie niektórych misji na zasadzie przelotu na drugą stronę planety i ubicia 1 czy tam 4 statków]) Serwery już działają

    Przedłużenie przerwy nie miało związku z grą, a technicznymi stronami modernizacji sprzętu.

    Melnikor
    Participant
    #122146

    Spotkał się ktoś z podobnym błędem po wciśnięciu "Engage" w launcherze? 

    Unable to start game client: The operation completed successfully.

    snowman
    Participant
    #122147

    Podobny błąd pojawiał się w Neverwinter (patrz tutaj oraz tutaj).

    Melnikor
    Participant
    #122148

    Próbowałem już weryfikacji plików, safe mode, wyłączenia patching on demend, ściągnąłem też już na nowo grę, nic nie pomaga.

    snowman
    Participant
    #122149

    Gość z twittera nadał (jak się zdaje) uprawnienia administracyjne plikom wykonywalnym launchera (Star Trek Online.exe) oraz klienta (GameClient.exe). Może w ten sposób...

    Melnikor
    Participant
    #122150

    Sprawdzone, nie pomogło.

    snowman
    Participant
    #122151

    Instalowałeś ostatnio jakieś oprogramowanie? Może wchodzi ono w konflikt ze STO? Spróbuj przywrócić Windowsa do jakiejś wcześniejszej konfiguracji (punkty przywracania). Kto wie? A nuż się uda...

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 484 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram