Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka Problemy techniczne - serwer, launcher i inne

Problemy techniczne - serwer, launcher i inne

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 484 total)
  • Author
    Posts
  • snowman
    Participant
    #121155

    Gra, która została zainstalowana jeszcze przed erą Arc faktycznie go nie wymaga, bo posiada swój własny launcher. O ile mnie jednak pamięć nie myli to obecnie każda nowa instalacja STO wiąże się z przymusową instalacją Arc (stary launcher w nowych instalkach już nie istnieje). Można natomiast spróbować poszukać w jakichś serwisach aukcyjnych starych, pudełkowych wersji STO lub ewentualnie poprosić kogoś kto dysponuje starą instalką, by udostępnił ją w sieci (to będzie jednak ładnych kilka GB danych).

    FAB
    Participant
    #121156

    No to od początku:

    1. instalujemy Arc

    2. instalujemy STO

    3, odinstalowujemy Arc zaznaczając opcję, żeby pozostawić grę

     

    STO działa bez problemu bez Arc.

    zrolowany
    Participant
    #121158

    niby tak zrobiłem tylko gdzie ten STO ? 😮

    zrolowany
    Participant
    #121159

    Ooo. Dzięki już mam 😀 Hura

    FAB
    Participant
    #121160

    Mam rozumieć, że gra już działa?

    Jadorg
    Participant
    #121361

    Nie wiem czy ktoś już spotkał się z podobnym problemem, szukałem lecz nic nie znalazłem. Naszła mnie chęć na grę na najwyższych mozłiwych ustawieniach, okazało się że mój złomek spokojnie daje rade, nie zacina, ogólnie jest ok, ale dziś po włączeniu gry, za każdym razem gra wieszała mi się na ekranie startowym. Przywrócenie ustawienień do poprzednich, czyli średnich, naprawiło problem. Tu pytanie: komp nie daje rady, czy coś może być ze sterownikami lub ustawieniami gdzieś w grze?

    FAB
    Participant
    #121405

    Wiem, że Crypta miała dzisiaj jakiś maintenance sieci (nie wiem niestety jak to wpływało na dostępność gry), być może akurat trafiłeś na okno serwisowe.

    BADPhantom
    Participant
    #121409

    swego czasy były problemy z niektorymi kartami graficznymi, trzeba było wtedy zmienić uzywaną wersje directx, ale z tego co sie orientuje po sobie bo sam ten problem miałem został on już rozwiązany, zgodze się z przedmówca od 16 do ok 18 serwer był niedostępny, launczer sie wtedy ładował mozna było kliknac "Engage" ale gra wyrzucała info że serwer jest offline wtrakcie wczytywania się gry

    Jadorg
    Participant
    #121412

    To było wcześniej niż prowadzone prace. Zresetowanie pozwoliło mi wejść do gry, jednak sądzę że będę musiał przeprowadzić instalacje od nowa, bo co kilka "Beam Up" gra wyrzuca błąd. Tak to jest jak się ma wynalazek typu szeregowa karta graficzna  :wacko:

    Odan
    Participant
    #121414

    działa wam serwer sto? mi wczoraj wieczorem launcher pokazywał  server down a dziś nawet launcher sie nie uruchamia, tylko cryptic launcher autoupdate próbuje 5 razy sie połączyć i wywala error 'unable to establish connection to patch server'

    Melnikor
    Participant
    #121416

    działa wam serwer sto? mi wczoraj wieczorem launcher pokazywał  server down a dziś nawet launcher sie nie uruchamia, tylko cryptic launcher autoupdate próbuje 5 razy sie połączyć i wywala error 'unable to establish connection to patch server'

    Hmm... co tygodniowa przerwa techniczna?

    ARTI
    Participant
    #121418

    Witam, czy coś sie zmieniło w temacie cryptic launcher autoupdate, dalej mam problem z uruchomieniem gry jak koledzy, jakieś pomysły, informacje

    Abnik
    Participant
    #121419

    https://twitter.com/trekonlinegame

    https://www.facebook.com/StarTrekOnlineGame?fref=ts

    Przedłużono do 2 PM PDT czyli nasza 23 z tego o mi się wydaje

    ARTI
    Participant
    #121420

    Ok dziekuję za informację

    Przemo
    Participant
    #121421

    23.01 i to samo... czyli nie działa.

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 484 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram