Forum Trek.pl Konsola Informacyjna Problemy, pytania i propozycje

Problemy, pytania i propozycje

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 378 total)
  • Author
    Posts
  • Pietrek
    Participant
    #15741
    Quote:
    Quote:
    Mam propozycję, żeby w profilu każdy mógł oprócz numeru GG i ICQ mógł również podać TLEN ID (zaznaczam, że nie chodzi mi o pewien niezbędny do życia pierwiastek 😉 ).

    Wymagałoby to dodania jednej tylko rubryki. Jest jakaś szansa?

    Wymagało by to przeróbki forum , a to nie jest takie proste ;

    nie wiem czy hack dodajaocy

    Zawsze można spróbować

    poza tym "Kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi"

    😀

    Gosiek
    Participant
    #15811

    Przypominam dyskutantom, że tematem tego wątku są propozycje dotyczące Forum TSS, jego wyglądu oraz możliwych zmian i usprawnień:

    Tutaj zglaszajcie ewentualne problemy oraz zamieszczajcie pytania i propozycje dotyczace TSS, Forum i zwiazanych z nimi spraw

    Jeżeli chcecie porozmawiać o tym czy dana propozycja jest ciekawa czy nie, czy warto ją realizować i czy wam się jakiś zgłoszony tu pomysł podoba to MESA stoi przed wami otworem.

    A jeżeli komuś jest wszystko jedno i problem go nie interesuje to proszę o powstrzymywanie się od komentarzy.

    rdo
    Participant
    #16497

    Mnie sie wydawało, że z Tlenem nie ma problemu - oryginalne phpBB obsługuje AIM - wystarczy zastąpić ikonkę AIM (AOL INstant Messengera) Tlenem i po krzyku

    a co do gadu gadu - komóś : gadu gadu numer 1234567

    A tak w ogóle to miesiąc temu pracowałem nad innym LCARSowym skinem do phpbb - jest w 30% ukończony - jak wyrazicie zainteresowanie to moge go dokończyć

    (nie wiem czy jest lepszy od tego - ale na pewno bardziej lcarsowy - zawsze można dodać - będą 4 skiny)

    Piotr
    Keymaster
    #16502

    W sprawie skina - jestesmy jak najbardziej zainteresowani. Zawsze to jakies urozmaicenie. I tak planujemy inne skiny.

    A co do tlena i blednie dzialajacego gg - zaraz powiadomie naszego Admina. Na przyszlosc, jesli znajdziecie jakies bledy, piszcze bezposrednio do niego - OmegaOne.

    Piotr
    Keymaster
    #17680

    Mam pewien problem ze szkrzynką PM , nie chce mi wysyłać wiadomości 

    tylko je daje do kategorii ' do wysłania "

    dopiero nieraz po 24 albo więcej godzinach wysyła wiadomości , skrzynkę niedawno opróżniałem

    Wiadomosci zostaja w skrzynce 'do wyslania' do momentu gdy ich adresat zaloguje sie na forum, wtedy sa wysylane

    OmegaOne
    Participant
    #18465

    Taka mala sugestia przy zglaszaniu bledow po aktualizacji forum ...Podajcie link [to co jest w pasku adresu] i tresc bledu..To troche ulatwi sprawe thx.

    Liranna
    Participant
    #18475

    Ja mam sugestię. Czy można dać jakieś bardziej odbijające sie na czarnym tle kolory bo np czerwony jest nieczytelny nie mówiąc już o tym, ze to że post napisał Omega wiem tylko po jego awatarze.

    OmegaOne
    Participant
    #18486

    Nie działa sprawdzenie co kto robi na forum, [...]

    zrobione..

    btw posty z problemami juz usunietymi beda kasowane 😉

    Ja mam sugestię. Czy można dać jakieś bardziej odbijające sie na czarnym tle kolory bo np czerwony jest nieczytelny nie mówiąc już o tym, ze to że post napisał Omega wiem tylko po jego awatarze.

    A jaki kolor proponujesz? 😉

    Coen
    Participant
    #18487

    Hmm..a może zamiast kolorów wprowadzić kursywy i pogrubienia? Np

    Admin

    TSS Mod

    Załoga TSS

    Slawek
    Moderator
    #18488

    A jaki kolor proponujesz? 😉

    A co powiecie na różowy? 😉

    fluor
    Keymaster
    #18489

    A co powiecie na różowy? 😉

    Wg mnie różowy to jest przedni pomysł... i dobrze widoczny zarówno na błękitnym jak i białym skinie TSS 😀

    Kronos
    Participant
    #18490

    Co się stało ze skinem LCARS ? Polubiłem go już troche a tu dziś uruchamiam TSS i widze subTSS .......Modernizujecie go czy cuś ? 😉

    Krusty
    Participant
    #18491

    Jak dla mnie subTss ma najbardziej oldskulowy wygląda tylko przydałoby się coś zrobić z tą małą ikonką przy kto jest na forum i będzie git. Co to zmian mam nadzieje że są to przygotowania do powrotu serwisu ;).

    Slawek
    Moderator
    #18492

    Wielu osobom numery GG zmieniło na numery AIM. Tzn. w profilu numer który był wpisany do GG teraz jest wpisany do AIM. Zmieniać tego chyba nie ma sensu ale jakąś informacje warto dać, bo ja np. dopiero teraz to zauważyłem.A i zgłaszam protest co do nowych emotikonek na forum ;P. Jestem za dodaniem nowych, choć to raczej tylko dodatkowy bajer, ale zastąpienie niektórych starych nowymi z GG trochę mi tu nie pasuje... Wiem, że stare też są dostępne ale na domyślne wzięto te nowe, i tak na przykład tą ---> 😉 zastąpiono ---> 😉 (trochę pedalskie jeśli moge być szczery 😉 ). Nie dałoby się przywrócić tych starych jako domyślne, a te nowe pod "więcej ikon"? Albo zrobimy jakąś ankietę które lepsze. Wiem, że to tylko mały szczegół, ale w jakiś sposób buduje to forum, co nie? :PPS. Jak chcecie to moge dosłać wam kilka(dziesiąt?) ciekawych emotikonek 😉

    Piotr
    Keymaster
    #18493

    Juz jest ankieta dotyczaca ikonek, zobaczymy co z niej wyjdzie. 😉

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 378 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram