Forum Trek.pl Konsola Informacyjna Problemy, pytania i propozycje

Problemy, pytania i propozycje

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 378 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #1859

  Tutaj zglaszajcie ewentualne problemy oraz zamieszczajcie pytania i propozycje dotyczace TSS, Forum i zwiazanych z nimi spraw. Zaznaczam ze ten temat nie upowaznia do lamania Regulaminu Forum. Czesc z tutejszych zapytan z czasem moze znalezc sie w FAQ.

  Reyden
  Participant
  #12717

  Czy jest możliwe zeby skrypty forum przejmowały ustawienia wordowskie w opowiadaniach oraz czy można wprowadzić czconki inne niż standardowa ❓

  OmegaOne
  Participant
  #12721

  Niestety nie. Trzeba formatowac to bbcodem to jest prostacko proste przy wpisywaniu nowego posta ew wklejaniu go ze schowka jako czysty txt bez zadnego formatowania, potem tylko wkleic w odpowiednie miejsce znaczniki i juz... dlaczego? bo tak stworzyli to forum jego tworcy.

  Reyden
  Participant
  #12732

  Czy jest możliwe dodanie do funkcji uzytkownika na forumusuwaniu własnych postów ❓ ❓ Bo bez tego czasami są problemy

  Xalein
  Participant
  #12746

  Czy jest możliwe dodanie do funkcji urzytkownika na forum

  usuwaniu własnych postów  ❓  ❓ 

  Bo bez tego czasami są problemy

  Ja bym raczej proponowal mozliwosc usuwania wlasnych postow, ale tylko tych, na ktore jeszcze nikt nie opdowiedzial.

  Coen
  Participant
  #12748

  Popieram Worfa, jesli ktos zdublował posta i nie zdązyłby wykasowac nim ktos odpisał, wybierałby post do usniecia, edytował i zamiast treści dwał tylko 4 kropki = ....

  Byłby to znak dla moderatorów iż uzytkownik prosi o usuniecie tego posta.

  Ja zaś chciałem spytac czy dałoby sie do profilu uzytkowników dodac opcje "ostatnio zalogowany" ?

  OmegaOne
  Participant
  #12772

  ---> Worf, Coen, ReydenA gdzie odpowiedzialnosc za wlasne slowo pisane? Wykasowywanie postow z dyskusji to nie jest dobry pomysl, a moderatorzy, gdy zauwaza dubla, na pewno nie omieszkaja go usunac.---> Coen:Kwestia pogrzebania w kodzie forum... ale jest to do zrobienia, ze sie zapytam, a do czego to tobie tak koniecznie jest potrzebne?

  Reyden
  Participant
  #12773

  ---> Worf, Coen, Reyden

  A gdzie odpowiedzialnosc za wlasne slowo pisane? Wykasowywanie postow z dyskusji to nie jest dobry pomysl, a moderatorzy, gdy zauwaza dubla, na pewno nie omieszkaja go usunac.

  Chodzi mi własnie o duble , czasmi się zdarzają , mod/admin nie zawsze szybko je usunie

  tolo
  Participant
  #14923

  Czy w najbliższym czasie będzie na tej stronie galeria postaci, ras i okrętów? Ewentualnie odnośniki do oficjalnych stron ST na których można znależć tego typu informacje?

  Reyden
  Participant
  #14929

  co do tych danych na forum - to chyba ich nie bedzie - jak juz co to na Trek.pl po remoncie będą - ale na to trzeba czekać a co do innych stron , sporo informacji możesz znaleśc na http://www.ditl.org ( głownie okrętry, są tez krótkie opisy częsci ras - po angielsku )od biedy też mozesz zajrzec na http://www.furryconflict.com , http://www.bravofleet.com czy nieukończoną jeszcze strone http://www.venari.friko.pl - ale dane na tych stronach sa po częsci fikcyjne ( Fc w tym przoduje )

  fluor
  Keymaster
  #14935

  Od "biedy" można zajrzeć na http://www.startrek.pl , wiele przydatnych rzeczy można tam znaleźć choć baza danych ma charakter raczej ogólny. Na forum nie ma sensu zamieszczać baz i artykułów, chyba że jakieś polemiki ich dotyczące...

  Piotr
  Keymaster
  #14969

  Czy w najbliższym czasie będzie na tej stronie galeria postaci, ras i okrętów? Ewentualnie odnośniki do oficjalnych stron ST na których można znależć tego typu informacje?

  Na TSS bedzie trekowa encyklopedia, tam zapewne znajdziesz to czego szukasz, ale niestety jeszcze musisz poczekac.

  tolo
  Participant
  #15686

  Mam nadzieję, że ta encyklopedia się niedługo pojawi, bo czasu już niewiele.........

  Gosiek
  Participant
  #15705

  Mam propozycję, żeby w profilu każdy mógł oprócz numeru GG i ICQ mógł również podać TLEN ID (zaznaczam, że nie chodzi mi o pewien niezbędny do życia pierwiastek 😉 ). Wymagałoby to dodania jednej tylko rubryki. Jest jakaś szansa?

  Reyden
  Participant
  #15706

  Mam propozycję, żeby w profilu każdy mógł oprócz numeru GG i ICQ mógł również podać TLEN ID (zaznaczam, że nie chodzi mi o pewien niezbędny do życia pierwiastek  😉 ).  

  Wymagałoby to dodania jednej tylko rubryki. Jest jakaś szansa?

  Wymagało by to przeróbki forum , a to nie jest takie proste ;

  nie wiem czy hack dodajaocy istnieje

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 378 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram