PROBLEM

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • GraveRobber
    Participant
    #8683

    A wiec tak po długiej przerwie chciał bym zacząć od nowa przygode ale jest problem nie wiem  która nacją klasa grać, Co do statków to u FED nie mam żadnego poza dwoma t6 ktore mogę uzywać w kazdej nacji a minowicie Breen Rezeroth Dreadnouth Cruiser T6(z zimowego eventu) i Temporal Dreadnouth Cruiser t6 Cronos class u Romulan mam t5 Tulwar sci wersja a U klingonow posiadam Kolasi Sige destroyera t6, Pilot Tactikal raptor t6 i Karfi Battel karrier t5( chyba najladniejszy z tych wszystkich + te fregaty mmmm) Prosze was o pomoc.

    snowman
    Participant
    #123700

    Jedynym rozsądnym argumentem za wyborem którejkolwiek ze stron jest sentyment bądź antypatia do tej konkretnej frakcji. Zatem ty sam jesteś jedyną osobą, która może udzielić świadomej odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. Jedyne co stracisz to możliwość korzystania z okrętów pozostałych frakcji. Dodatkowo część misji fabularnych opowiadana jest z perspektywy, która zależy od wybranej strony. Wciąż jednak jest to ta sama historia. Podobnie jest z klasami postaci. Wybór takiej czy innej nie przeszkodzi Ci skutecznie grać okrętami w teorii przeznaczonymi dla innych klas.

    domirex
    Participant
    #123709

    Jeżeli chodzi o klasy to odpowiedź sobie na jedno pytanie, gram pvp czy nie? Jak nie to bier co chcesz, jak tak to znajdziesz wszelkie buildy na forum gry ewentualnie trochę poszperasz potem jak ogarniesz co i jak to sam zaczniesz się postacią bawić.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram