Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka Problem z "Roadblock" w misji "Treasure Trading Station"

Problem z "Roadblock" w misji "Treasure Trading Station"

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

Witam

Czy ktoś z was wie jak ukończyć misje Roadblock" ?? Mam taki problem, że nie chce mi jej zaliczyć w sensie ukończyć. Przechodziłem ją już chyba z 4x i nadal bez efektu ...

Szczególnie, że wszystko robię tak jak powinno być. Nawet mam w trakcie misji informacje, że wszystko jest wykonane i czy chce przenieść się do systemu. Jak już w OPS zaznaczam, że tak to gdy już jestem w  systemie to nadal mam informacje o powtórzeniu tej misji.

Ugand
    Participant

musisz używać windy w trakcie pauzy (przed wejściem do hangaru). po wyłączeniu pauzy znajdziesz się na właściwym pokładzie

Vanhaser
    Participant

Hmmm... Winda, hangar... co, gdzie i po co? Błąd jest z Roadblock (ostatni rozdział misji ma taki podtytuł), czyli masz już uratowaną Orionkę, wybitych wrogów. Rozmawiasz z cycatą królewną, ona na to, bierz mnie i spadamy. Przenosi gracza do space i trwa walka z Klingonem. Gdy pufnie, to jest już koniec misji. Requester do wyjścia. Wychodzisz i tu jest dopiero problem, bo misja jest niezaliczona i ten właśnie ostatni fragment możesz powtarzać w nieskończoność. Logowałem wczoraj. Patcha klienta dziś nie było, więc być może jeśli to naprawią to po stronie serwera. Bug report napisałem i mógłbym zapomnieć, ale jak już robię misje fabularne nową postacią Delta, to skipować ich nie chcę, bo co to za zabawa. Lewele mogę nabić bez fabuły na alercie itp. Mam nadzieję, że po świętach będzie normalnie banglać. Teraz nie mam ochoty na grę, ale event chciałbym zaliczyć z zabawkami bez zbędnych wyścigów na ostatni dzień.

Ugand
    Participant

nie pytaj mnie dlaczego czy jak to działa

sposób jest sprawdzony przez sporo osób i... jakoś zakończyli Treasure Trading Station bez większego problemu

Vanhaser
    Participant

nie pytaj mnie dlaczego czy jak to działa

sposób jest sprawdzony przez sporo osób i... jakoś zakończyli Treasure Trading Station bez większego problemu

Jak się inaczej nie da, to i ja tak zrobię, ale niesmak po obciachowych wpadkach krypty pozostaje.

Dariusz
    Participant

Sposób w/w działa w 100%. Sprawdzone przeze mnie i przez inne osoby

Vanhaser
    Participant

http://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/9128753

• Treasure Trading Station:
      • Resolved an issue that would allow players to transfer to Cargo Bay 6 before completing their inspection of the bar.
      • Credit will be given more reliably for completion of the "Roadblocks" segment.

Jako cierpliwy konserwatysta wybieram tą opcję na w/w problem. IMO ważne, że jednak tam pracują nie tylko na kasie i od czasu do czasu coś naprawią, a poprawki z boffami wymienione na początku realese patcha jeśli będą działać, to +10 w mojej sympatii do STO. Jak przestaną rozmnażać nudną farmę, to nawet przywrócę początkowe +100 😛

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram