Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Dyskusje ogólne Problem z otrzymaniem statków eventowych

Problem z otrzymaniem statków eventowych

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • stram
    Participant
    #8522

    Mam problem przy odbieraniu statków z reputacji eventowej, mam tu na myśli statki z poprzednich edycji urodzin, winter eventu etc. Otóż niektórych z nich nie mogę odebrać, mimo iż, co sugeruje mi komunikat, miałem już je odblokowane na innych postaciach. Chodzi mi tu konkretnie o Dyson Destroyera i korwetę risiańską. Podczas gdy te dwa są zablokowane, mam możliwość wzięcia okrętów breenów, kobali i risiańskiego krążownika. Wszystkie powyższe posiadałem już na swoim koncie. Ktoś mi może wyjaśnić o co tu chodzi?

    I. Thorne
    Participant
    #122362

    Sprawdz dokladnie czy nie masz juz odebranego okretu jako pudelko w swoim ekwipunku. Warto tez usunac okrety, ktorymi nie latasz.

    stram
    Participant
    #122364

    Nie mam na sto procent. Gdybym już miał to raczej nie próbowałbym go odbierać po raz kolejny.

    FAB
    Participant
    #122365

    Obawiam się, że pomocy musisz szukać u developerów. Ewentualnie przeszukaj oficjalne forum, być może ktoś miał taki przypadek.

    I. Thorne
    Participant
    #122366

    Ja probowalem i znalazlem do w magazynie gleboko na dole.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram