Problem z Gra

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • patera
    Participant
    #7837

    Witam mam taki problem zaczolem dzis grac w star treka gralem przez 6 godz pieknie chodzi potem znowu wlaczam gre i chce wcisnac engage i sie nie uruchamia nie laduje ani nic a jak wcisne options czy cos to odrazu laduje pomozcie plis bo chce pograc srry za pismo ale mam japonska klaw zainstalowana

    MnICH
    Participant
    #117088

    Przed chwila probujac uruchomic gre mialem chyba podobny problem do opisanego powyrzej. Po nacisnieciu Engage w launcherze program sie wylaczal, ale sama gra juz sie nie uruchamiala. Pare razy sprobowalem i ciagle to samo, wiec wszedlem do folderu z gra chcac bezporednio plik gry uruchomic by sprawdzic czy sama gra sie odpali, bo z logowaniem jakis problem i tak powinienc byc. Jednak przed odpaleniem pliku exe sprwdzilem czy sa jakies smieci w folderze "prepatch" po ostatnim patchowaniu sezonu. Bylo tam z 4.5gb pre patcha, ktore skasowalem i o dziwo po tej czynnosci gra juz normalnie sie uruchomila... ciekawe. O.oCo do powyzszego postu. To zastanawia mnie, czy w tamtym momencie przypadkiem serwer gry nie byl wylaczony (nie pamietam jak w takiej sytuacji sie launcher zachowuje). ;P

    gordian76
    Participant
    #117091

    Ja ma w folderze prepatch/piggs ponad 5GB plików *.hogg, można to wyrzucić?

    Slawek
    Moderator
    #117093

    Można.A jeśli się okaże, że jednak nie można było, to gra pobierze pliki ponownie. Toż niczego nie ryzykujesz.

    Necros
    Participant
    #118874

    czy tylko mnie wyrzucilo w tej chwili z gry i nie moge pobrac listy postaci?

    biker666
    Participant
    #118875

    mam podobny problem.

    Necros
    Participant
    #118876

    jest postep, teraz juz mnie na serwer nie wpuszcza 🙂

    Torel
    Participant
    #118877

    Serwer leży i kwiczy 🙂

    biker666
    Participant
    #118878

    jakoś mnie to nie dziwi 😛

    Slawek
    Moderator
    #118883

    Gra została zresetowana do stanu sprzed kilku godzin zanim została wyłączona... Kto grał przed padem serwera ten stracił czas... To samo tyczy się odpalonych projektów flotowych itp.

    Brawo Cryptic...

    gordian76
    Participant
    #118887

    Maskara, nieźle się gra musiała posypać. Ja na szczęście zdążyłem skończyć grę wcześniej i niewiele mi się cofnęło. Feralna konsola XII została, zgłoszenie #2,xxx,xxx hehe

     

    EDIT: pomoc techniczna odesłałam nie na forum gry aby tam szukać pomocy (sic!), tam ich wyśmiali, ale przynajmniej okazało się, że problem ma więcej osób i w końcu dostrzeżono istnienie buga i, co najważniejsze po ostatnim update (20.X) naprawiono go - w końcu mogę używać konsol do działek 🙂

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram