Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Prison Break na DVD w Polsce

Prison Break na DVD w Polsce

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Barusz
  Participant
  #3057

  Pojawiło się info na temat polskiego wydania kultowego w wielu kręgach serialu "Prison Break". O samym wydaniu trudno teraz powiedziać coś konkretnego (dotyczy to nawet jego czasu, o czym za chwilę), zwłaszcza, że doświadczenia ze stabilnością tych danych w Polsce są... niezachęcające. Swoją drogą ciekawe czy i jak wpłynie to na możliwość nadania PB przez którąś z polskich stacji telewizyjnych. Teoretycznie można sobie wyobrazić tak jej przyśpieszenie jak i opóźnienie. I odwrotnie - ewentualne zakupienie praw do emisji przez któregoś z naszych nadawców, może acz nie musi mieć znaczenie dla wydania na DVD.

  O samym serialu specjalnie wiele pisał nie będę - jest on dobrze opisany i 'omówiony' w Necie - wspomnę tylko, że zbiera bardzo pochlebne opinie tak widzów jak i krytyki. Trudno go ściśle zaliczyć do SF, uzupełnia raczej dobrze się obecnie rozwijający nurt seriali z pogranicza tego gatunku, obok choćby Lost czy Num3ers.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram