Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Prequel Obcego w 3D

Prequel Obcego w 3D

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5431

  Reżyser Battlefield: Earth, Roger Christian poinformował, że istnieją plany zrealizowania prequelu kinowej serii "Obcy". Co ciekawsze, miałby to być film w 3D.

  [more]Christian zdradził reporterowi Shadow Locket plan reżysera Ridleya Scotta, by zrealizować nienazwany jeszcze prequel "Obcego" w technologii 3D. Zaszedł nawet w swych planach tak daleko, że stwierdził, iż może to być początek nowej trylogii:

  Ridley opowiedział mi o kilku swych pomysłach, gdy byliśmy w Toronto. Ma bardzo jasną wizję tego, co chce zrobić. Jeden z najlepszych kinowych horrorów jest obecnie martwy, a on chce go ożywić. Mam zatem nadzieję, że będzie to dotyczyć następnych trzech filmów. Cały świat tego pragnie, a przede wszystkim fani.

  Dołączona grafika

  To brzmi ciekawie, choć nie znaczy, że Christian będzie zaangażowany w produkcję filmu. Jednak większość widzów ciekawi przede wszystkim to, czy prequel "Obcego" w ogóle ujrzy światło dzienne.

  Źródło: IESB[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram