Forum Trek.pl Newsy Star Trek Premierowy zwiastun Star Trek The Video Game

Premierowy zwiastun Star Trek The Video Game

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7350

  Z okazji amerykańskiej premiery Star Trek The Video Game opublikowano nowy zwiastun ukazujący ogólny zarys fabuły oraz przeciwników z jakimi przyjdzie się zmierzyć załodze Enterprise. Mieszkańcy Europy na premierę gry muszą poczekać jeszcze trzy dni. Trailer do obejrzenia poniżej:
   

  LIBERTO
  Participant
  #111630

  siekawe 😉 może być całkiem niezła naparzanka

  Jamjumetley
  Participant
  #111631

  Chciałem kupić na PS3, ale wersja PC jest 3x tańsza. Wybór chyba oczywisty :/

  fluor
  Keymaster
  #111632

  zakupione 🙂

  Dr Bobaz
  Participant
  #111633

  Premiera wersji PC dopiero za 2 tygodnie, 7 albo 10 maja (zależnie od źródła, muve vs gram). Do tego wersja PC staniała o 30 zł kiedy ogłosili to opóźnienie. Brzmi to strasznie niepokojąco - nowa gra za 70 zł? W takich cenach nie wychodzą dobre gry... Nie mniej jednak, preorder zamówiony od pierwszego dnia, mam nadzieję że trochę zabawy będzie ;).

  Slawek
  Moderator
  #111635

  Premiera wersji PC dopiero za 2 tygodnie, 7 albo 10 maja (zależnie od źródła, muve vs gram).

  Do tego wersja PC staniała o 30 zł kiedy ogłosili to opóźnienie. Brzmi to strasznie niepokojąco - nowa gra za 70 zł? W takich cenach nie wychodzą dobre gry...

  Nie mniej jednak, preorder zamówiony od pierwszego dnia, mam nadzieję że trochę zabawy będzie ;).

  http://store.steampowered.com/app/203250/

  "Release Date: 26 Apr 2013"

  Powiedziałbym co nieco o rodzimym wydawcy, ale obawiam się, że mi nie przystoi. ;> Z samą grą to przesunięcie raczej nie ma wiele wspólnego, a co najwyżej z klasyfikacją regionu na Steam (*cough*RU*cough*), gdzie będzie siłą rzeczy rejestrowana.

  Jamjumetley
  Participant
  #111637

  Nie martw się Bobaz - pod linkiem od Sławka figuruje cena 49,99 Ojro 😀

  Slawek
  Moderator
  #111655

  Przemyślcie może tego pre-ordera. 😛

  Lo'Rel
  Participant
  #111660

  Lepiej sobie zagram w Elite Force'a...Kuźwa, obawiałem się właśnie, że zrobią byle chłam. A chciałem sobie pograć, liczyłem na fajną nawalankę. Animacja postaci to chyba jakiś żart. Może to wersja beta?

  Slawek
  Moderator
  #111661

  Obawiam się, że to właśnie końcowy produkt. ;> Powiedzieć, że opinie graczy nie są na chwilę obecną pochlebne to bardzo delikatne określenie jakości gry. Główny argument przeciw to nieistniejące AI oraz zepsuta mechanika rozgrywki on-line, podczas gdy cała reszta to przeciętny shooterek TPP.Mimo wszystko proponuję się wstrzymać z zakupem i poczekać na jakąś promocję, a w maju sięgnąć zamiast tego po Legacy of Romulus, który - wierzcie mi - zapowiada się naprawdę świetnie jak na STO/Cryptic (nawet jeśli trafią się błędy bugi i babole). Natomiast ST:TVG pewnie szybko trafi do promocji za ułamek obecnej ceny. ;)Wyciszyć głośniki, bo się gość wydziera:

  Elvenking
  Participant
  #111678

  Dramat. To wygląda jak gra sprzed 10 lat. Ja wiem, że grafika nie jest najwazniejsza, ale coś mi się nie wydaje, by fabuła to nadrabiała...

  Slawek
  Moderator
  #111690
  Tom6ek
  Participant
  #111787
  Slawek
  Moderator
  Slawek
  Moderator
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram