Forum Trek.pl Newsy Star Trek Premiera odnowionego "The Cage" w maju.

Premiera odnowionego "The Cage" w maju.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Keymaster

CBS Paramount zapowiedział premierę ostatniego odcinka z serii "Star Trek Remastered" - będzie to pilot serii TOS "The Cage".

[more]Hasłem promocyjnym jest "Pierwszym kapitanem Enterprise nie był Kirk". Odcinek będzie zawierał nowe odświeżone efekty specjalne i scenografię.

Trailer do obejrzenia na YouTube.

Źródło: TrekMovie[/more]

Toreth
    Participant

Ja dość niedawno oglądałam właśnie The Cage z komentarzem Gene'a. Dla odróżnienia od "Menagerie" te fragmenty, które w "Menagerie" się nie pojawiły, zostały czarno-białe, więc było od razu wiadomo, co już widziane, a co uciachane. Odcinek chwilami bardziej jak demo - pogłos w studiu był aż nadto wyraźny 😉

Ale najbardziej podobał mi się jeden z komentarzy Gene'a. Powiedział, że producenci bali się, iż będą zasypani listami ze skargami, że niedobrze jest umieszczać nieczłowieka na ziemskim statku, bo oni na pewno nie będę żyli w zgodzie. Gene z uśmiechem powiedział, że przez cały czas trwania serialu nie dostali ani jednego takiego listu.

Komentarz był na tle scenografii któregoś z filmów (Ent-A), więc można umieścić w czasie jako przynajmniej 10 lat po emisji TOS-a.

Trailer faktycznie "udoskonala" The Cage... choć chyba nieco odbiera mu unikalności, ale rozumiem, że dla szerszego widza oryginał bez poprawek były po prostu niedorobiony technicznie i nie do przełknięcia.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram