Forum Trek.pl Newsy Star Trek Premiera nowego Treka w Polsce wcześniej niż zapowiadano

Premiera nowego Treka w Polsce wcześniej niż zapowiadano

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4243

    Wcześniej informowaliśmy, że film będzie miał premierę 29 maja 2009, informację można też znaleźć na zaprzyjaźnionej stronie USS Phoenix. Według najnowszych danych z oficjalnej strony StarTrekMovie.com wynika, że Polacy będą mieli okazję obejrzeć Treka tego samego dnia, co Amerykanie, czyli 8 maja. Co ciekawe, kraje francuskojęzyczne (Francja, Belgia i Szwajcaria) będą wyświetlać Treka jeszcze wcześniej, bo 6 maja, a wiele innych europejskich krajów 7 maja.

    Źródło: StarTrekMovie.com

    Eviva
    Participant
    #68201

    Wow! Już teraz rezerwuje sobie urlop na ten dzień! Kto jak kto, ale ja muszę być na premierze!

    fluor
    Keymaster
    #68203

    Dokładnie. Urlop na konwent, urlop na Treka... oj ciężki rok się szykuje 😉

    Flashbones
    Participant
    #68204

    Super !!! Coraz mniej czekania, a potem jeszcze poczkać do października na pierwszy odcinek Stargate Universe.

    drupi
    Participant
    #68215

    No i to mnie się podoba 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #68216

    Widać wszystko idzie w dobrym kierunku.

    Eviva
    Participant
    #68217

    Widać wszystko idzie w dobrym kierunku.

    Być może nawet w jeszcze lepszym... A nuż cała Polska oszaleje na punkcie Treka?

    Lo'Rel
    Participant
    #68219

    Ja na pewno oszaleję na punkcie nowego Treka, wiem to, mam dziwne przeczucie, że tak będzie.

    Infango
    Participant
    #68221

    szkoda że nie mieszkam już w łodzi bo pokaz przed premierowy w Bałtyku to by było coś ( matrix, władca obrączek i .... )

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram