Forum Trek.pl Newsy Star Trek Premiera drugiego odcinka Star Trek Continues

Premiera drugiego odcinka Star Trek Continues

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #7757

    W sieci pojawił się w końcu z dawna oczekiwany drugi odcinek fanowskiej kontynuacji Star Trek The Oryginal Series. Tym razem obok głównych aktorów gościnnie wystąpiła niesamowita Yaya Han.

    Dołączona grafika

    [more]I legendarny Lou Ferrigno

    Dołączona grafika

    Odcinek możecie w pełni legalnie obejrzeć tutaj:

    [/more]

    Q__
    Participant
    #116219

    gościnnie wystąpiła niesamowita Yaya Han

    Nie, żebym się czepiał, ale nie wypatrzylem jej nigdzie, ani na ekranie, ani w napisach końcowych. Coś mi się zdaje, że pojawi się raczej w jednym z tych trzech odcinków STC, które są teraz "w kręceniu".

    Miło mi jednak, ze ktoś poza mną jeszcze docenia fanprodukcje, bo to w nich właśnie - jak twierdzi Rod Roddenberry - żyje dziś Trek.

    _\// LLAP

    Coen
    Participant
    #116220

    No właśnie, mimo zapowiedzi niestety Jej nie ma :/Ale odcinek i tak prezentuje wyższy poziom niż niejeden oficjalny epizod Voya, czy TNG

    Romek 63
    Participant
    #116221

    Muszę obejrzeć w ten weekend bo już mnie zaciekawił 🙄

    Na razie znalazłem tu ładny plakat:

    http://www.robots-and-dragons.de/artikel/1...-episode-lolani

    Dołączona grafika

    Q__
    Participant
    #116223

    Ale odcinek i tak prezentuje wyższy poziom niż niejeden oficjalny epizod Voya, czy TNG

    Co do VOY nie będę polemizować ;), co do TNG - mógłbym. W istocie jednak najblizej "Lolani" do DS9, z potężnymi emocjonalnymi napięciami i utrudnianiem na siłę życia bohaterom. Można się czepiać logiki paru istotnych założeń, jak to w Treku, ale wykonanie skutecznie to przykrywa. Mocny odcinek. (Pisałem zresztą o tym ;)).

    Muszę obejrzeć w ten weekend bo już mnie zaciekawił 🙄

    Polecam również New Voyages - zarówno "Kitumbę", jak i "The Holiest Thing" (będzie mieć premierę w Walentynki, ale sądzę, że można w ślepo.

    Na razie znalazłem tu ładny plakat:

    Piersy byłem ;). Pochodzi z ich profilu na FB.

    Q__
    Participant
    #251260

    Nie wiem czemu ekipa STC reuploadowała "Lolani", kasując poprzednią wersję (poprawili coś, czy po prostu ot tak?), ale wrzucę nową kopię:

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram