Predators

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Erixin
    Participant
    #5907

    Ja nie dostrzegam choć by jednego mocnego pkt. tego filmu. Schemat i tyle.

    Jamjumetley
    Participant
    #94500

    Jedna, wielka rąbanka. Praktycznie zero jakiejkolwiek fabuły. Ostatnie starcie to kalka walki Arnolda z Predatorem. Najgorszy z całej serii. Gorszy niż Alien vs Predator 2 (jedynka mi się podobała).

    Tom_Logan
    Participant
    #94502

    Odpowiadając na pytanie nie tego się spodziewałem. Jako kino akcji może i się sprawdza ale nie wiem po co te skopiowane z pierwszego Predatora sceny. Zamiast pobudzać klimat wywoływały niesmak. Jakbym chciał tego samego to włączyłbym sobie jeszcze raz jedynke.

    Erixin
    Participant
    #94503

    Przypomina to jeden z filmów z van Damem ( nie wiem jak si piszę jego nazwisko, z góry przepraszam Pana Panie VD), gdzie kilkoro zblazowanych bogaczy poluje na biednych nieboraczków. Nic nowego, żadnych nowych wątków jak to mówi mój siedmiolatek "pierdu dyndu".

    Diabeu
    Participant
    #94505

    Wy to dobrzy jesteście- P1 też miałpo wuju fabułę, Arni lata po dżungli z wulkanem @_@'Film jest dobry, nie wiem czego się fani predatora mieli spodziewać?Epickich walk na statki kosmiczne?Big Brothera na planecie predków?A może komedii o dredziastych?Film jest tym czym miał być- mocnym kinem akcji z zajebistymi efektami specjalnymi.8/10

    Cross
    Keymaster
    #94507

    O dziwo jest lepszy niż AvP, co nie znaczy że dobry. Ale to kolejny dowód, że debilni filmowcy stawiają na (tylko) sprawdzone schematy...

    Tom_Logan
    Participant
    #94517

    Wy to dobrzy jesteście- P1 też miałpo wuju fabułę, Arni lata po dżungli z wulkanem @_@'

    Film jest dobry, nie wiem czego się fani predatora mieli spodziewać?

    Epickich walk na statki kosmiczne?

    Big Brothera na planecie predków?

    A może komedii o dredziastych?

    Film jest tym czym miał być- mocnym kinem akcji z zajebistymi efektami specjalnymi.

    I wszystko byłoby dobrze gdyby nie te wstawki z P1. Ktoś chciał tym na siłę uszczęśliwić widza i jak dla mnie miało to odwrotny efekt dlatego ośmieliłem się wyjawić swoje mieszane uczucia.

    Coen
    Participant
    #94520

    Di, jak już się czepiasz klasyki, to zrób to przynajmniej rzetelnie - Arni nie biegał z wulkanem...

    Diabeu
    Participant
    #94524

    Di? A kto to?Przecież dobrze wiesz o co mi chodziło, wiem ,że z wulkanem biegał Jesse Ventura.

    Reyden
    Participant
    #94534

    Gwoli ścisłości to ani rusek ani postać grana przez JV nie biegali z Vulcanem .Raczej z czymś mniejszym - M124 lub XM214 - M61 Vuclan jest ciężki - samo działko waży od 90-115 kg ( w zależności od wersji ) , pocisk kal. 20 mm waży 100 g - 100 pocisków waży 10 kg , 500 - 50 kg . Przy jego szybkostrzelności 100 pocisków zostanie wystrzelone w ciągu 1-2 sekund , pomijam takie sprawy jak odrzut czy problem z łuskami .Dla porównania M134 waży ~ 19 kg , XM214 - 10 kg ( same działko ) - 4,5 kg waży napęd i pusty zasobnik amunicji do XM214 , zasobnik amunicji do M134 mieści 4 000 pocisków , do XM214 ma 6 000 pocisków ; kaliber to odpowiednio 7,62 ( M134 ) i 5,56 ( XM214 ) . 4 000 pocisków kal . 7,62 waży 96 kg , 6 000 pocisków kal. 5,56 mm waży 72 kg . Pomijam sam fakt strzelania z tego działka w takiej pozycji jak to robił JV - czysta fikcja nie do zrealizowania w rzeczywistości .

    Diabeu
    Participant
    #94535

    No sprostowanie piękne. 😮 Ale chyba ju gjet de pojnt o co mi chodziło tam wyżej.

    Coen
    Participant
    #94538

    E tam, do zrealizowania - w końcu strzelał:) Tyle ze amunicji starczyłoby na 1-2 sekundę ognia i byłoby to ni cholery niewygodne. Ale dać się dało:) Powiem więcej, stworzyło wręcz legendę.

    sjurek102
    Participant
    #95277

    Pierwsza część ok. ale dalsze to już myszką trąci...

    Diabeu
    Participant
    #95305

    Dwójka jest lepsza od części pierwszej i ma mroczniejszy klimat. Serio bardziej mi się podoba.

    Galactica
    Participant
    #95560

    Predators ogladałęm parę dni temu.Film ogólnie dobry. Trochę z jedynki fakt ściągnęli m. in broń ruska, ale jakoś mi to za bardzo nie przeszkadzało. Umiędzynarodowienie mi się spodobało. To jest plus wg mnie. Nie tylko wspaniali Amerykanie td.Co do broni, o której tam gadaliście, fajna była ogólnie i się nie ma co czepiać. Może Predki unowocześniłi ją 🙂 Ogladałem wszyskie Predatory jakie były. Jedynka wmiarę mi się podobała, dwójka w sumie też, ale dodanie tam rządu już niezbyt. AvP 1 fajne 🙂 , AvP 2 takie sobie, ale dało sie ogladać. Ciekawe było zakończenie i dziwi mnie, że twórcy go jeszcze nie wykorzystali.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram