Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Prawdziwy Typhoon - komentarze

Prawdziwy Typhoon - komentarze

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 272 total)
  • Author
    Posts
  • Pitmistrz
    Participant
    #58317

    Przesadzasz z tym kończeniem się torped, fotonowych mamy jeszcze sporo w zapasie zawsze można się podzielić. :>

    I. Thorne
    Participant
    #58329

    nasza grupa ( ta co siedzi po drugiej stronie Asymilatora czyli Ja i Ty

    Reyden, Ty siedzisz z Akeenem, a nie Pitmistrzem.

    O torpedy sie nie martwcie, bo jak widze bitwa skonczy sie szybciej nim wam torpedy, Nebulom starczy jeszcze torped na zapelnienie wyrzutni, a tym co skonczyly sie kwantowki to beda rabac z Mk II czyli tymi za 20tys/10tys.

    I. Thorne
    Participant
    #58422

    Uwaga, przeliczenie pisałem w pracy, a nie w domu, więc jesli chodzi o dane taktyczne moga być małe procentowe nieścisłości. W domu dokładnie sprawdze procenty i najpóźniej jutro poprawie. Jednak to nie zwalnia was z opbowiązku szybkiego odpisania.+Hemrod, dziękuje za udział w bitwie. jednak taranowanie to był zły pomysł.

    Reyden
    Participant
    #58423

    Na razie zauważyłem jeden błąd - wyrzutnie dziobowe USS Xavier są już przeładowane .

    I. Thorne
    Participant
    #58430

    Wyrzutnie poprawione, minimalne różnice w procentach osłon i ilości chybionych torped też.Możecie odpisywać.

    Hemrod
    Participant
    #58434

    Przynajmniej nie zszedłem jako pierwszy :>

    I. Thorne
    Participant
    #58531

    Kolejne przelicze i gracz odpada. Kto teraz przejmuje dowodzenie? To będzie czwarty dowódca :)Reyden, zrozumiałem, że rozładowujesz broń taktyczną ze wszystkich okrętów. jeśli chchesz inaczej to napisz, skoryguje przeliczenie (7,5 tys DMG w jedną stronę to szybka korekta).Ten admirał przybędzie dopiero w epilogu, więc nie grajcie na przeczekanie :>

    Wolf
    Participant
    #58534

    Jak ładnie zakończyłem grę, gratulacje dla ciebie I'Thorne, tego się nie spodziewałem. Dziękuję graczom za miłe polowanie na Borga i Borgowi za stawianie tak długo oporu.

    Pitmistrz
    Participant
    #58536

    Co do obliczeń zostaną one zakończone w następnej turze czy Wolfowi się udało i trzeba zaczynać od nowa?Bo nie wiem czy strzelać normalnie czy używać broni ostatecznej.

    Reyden
    Participant
    #58542

    @ I.Thorne Rozładowuję wyrzutnie .Swoją drogą czemu tylko 7,5 k DMG w jedną czy drugą stronę , 4 wyrzutnie zwykłe to 4 x 7 500 DMG .A że Nebula siedzi tuż koło okrętu Borg , to te torpedy trafią .Btw. Możesz mi napisać na PW , ile obecnie DMG zadaję każdy okręt naszej grupy .Bo moje obliczenia już 2 czy 3 raz nie zgadzają się z tym co ty piszesz . Obliczenia moje bazują na rozpisce z pierwszej strony komentarzy , ale uwzględniają modyfikacje - wyrzutnie kwantowe strzelające torpedami fotonowymi , torpedy doładowane antymaterią etc. Chcę się przekonać gdzie i czy robię błąd . Btw. Czy ogień fazerów jest rozdzielany na poszczególne baterie i ich położenie czy całe DMG jest brane pod uwagę .?Co do wyboru nowego dowódcy - jest ktoś chętny na to stanowisko ??Może któryś z nowych graczy ( nie koniecznie tych zielonych , chociaż ich też zapraszam ) .Ja sam na razie nie wysuwam się przed szereg .

    Pitmistrz
    Participant
    #58544

    Jak nie będzie chętnych to ja mogę powiedzieć przez koniec bitwy zobaczymy co z tego wyjdzie. 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #58556

    Reyden, będę mieć kompa odpalonego w domu jutro to Ci podeśle ile to wali. W każdym razie ostatnio daliście asymilatorowi ponad 2 miliony obrażeń, z czego 550 tys pochloneły osłony i SIF.Pamiętaj, że nie każdy fazer może strzelać w danej turze, np. gdy ustawisz się dziobem to masz 7x28 000, a rufą to tylko 4x28 000.Wolf, nikt nie mówił że będzie lekko. Nova bez osłon miała lekko ponad 300 tys pancerza, więc to była propozycja nie do odrzucenia by ja wyeliminować.Pitmistrz, Borg niezależnie oblicza koordynaty skoku i tworzy wir czasowy. Zlikwidowaliście mu wir, ale zaraz skończy obliczenia i zacznie tworzyć nowy.

    I. Thorne
    Participant
    #58696

    Panowie, dałem wam dużo czasu z powodu majówek.W środę przeliczenie, kto nie zdąży ten sam jest sobie winien.

    I. Thorne
    Participant
    #58958

    To już ostatnie normalne przeliczenie. Pozostał tylko epilog. Jeśli ktoś chce pisac pożegnalne posty to teraz ma okazje.

    I. Thorne
    Participant
    #59090

    Musze odłożyć pisanie epilogu na pare dni z powodu awari kompa w domu (teraz pisze z pracy).Jak będzie chodził to niezwłocznie się nim zajmę.

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 272 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram