Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Prasówka - DVD

Prasówka - DVD

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • Author
    Posts
  • Dalek
    Participant
    #40032

    Nie uraziłeś ;)Ja tylko dodam, że serial powstał już po Matrixie (w przeciwieństwie do filmu pełnometrażowego) i z Matrixem ma dużo mniej wspólnego niż rzeczony film. Sprostuje też często występujący w różnych miejscach błąd. Serial ten nie jest ani prequelem, ani sequelem dzieła Mamoru Oshiego. Jest to rzeczywistość alternatywna. Zupełnie nowa historia. Fabułą, przedstawieniem postaci zbliżony jest bardziej do oryginalnego komiksu Shirowa (+liczne nawiązania). Szczerze polecam ten tytuł wszystkim, którzy szykują wymagającego zaangażowania szarych komórek serialu (post)cyberpunkowego z domieszką political fiction i dużą ilościa akcji (serial trzeba oglądać bardzo uważnie :P) na dodatek w dość atrakcyjnej cenie.

    Gosiek
    Participant
    #40033

    Z najbliższych premier "gazetowych" DVD warto jeszcze zwrócić uwagę na Teksańską masakrę piłą mechaniczną, która zostanie dołączona do magazynu Premiery (numer marcowy) oraz na Ciśnienie (Below) i Krzyk (Scream), które znjadą się w PlayDVD.

    PS. A co do GITS: Stand Alone Complex to warto się zainteresować prenumeratą - szczegóły m.in. tutaj.

    Coen
    Participant
    #41430

    Od paru dni wraz z magazynem Twój Film dostępne są dwa filmy. Jednym z nich jest Stalowy Świt (Steel Dawn), czyli moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych filmów posapokaliptycznych a na pewno jeden z najbardziej klimatycznych. Polecam wszystkim.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #64617

    Temat troche pokryl kurz wiec postanowilem odkurzyc ;P A tak powazniej - listopadowy numer miesiecznika Film zawiera klasyke kina swiatowego trudna do obejrzenia w dzisiejszych komercyjnych telewizjach ;> Na DVD dolozono tam bowiem Siedmiu samurajow Akiry Kurosawy i jesli mnie pamiec nie mysli to pierwsze takie wydanie w Polsce. Polecam 😉 U mnie oczywiscie juz lezy na polce ;P

    Dalek
    Participant
    #64890

    Ja swój egzemplarz już dawno zakupiłem. Okazało się też, że to moja pierwsz płytka w standardzie DVHD ( http://pl.wikipedia.org/wiki/DVHD ).

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram