Forum Trek.pl Newsy Star Trek Prapremiera Star Trek w Kuwejcie

Prapremiera Star Trek w Kuwejcie

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #4501

    Nie w Australii, nie na dziennikarskim pokazie, a w amerykańskiej bazie wojskowej w Kuwejcie będzie miała miejsce prapremiera najnowszego filmu Star Trek. Jak informuje niemiecki portal TREKNews.de powołując się na internetową stronę serwisu prasowego Armii USA, w pokazie ma uczestniczyć ponad 400 żołnierzy z różnych oddziałów. Odbędzie się on już jutro w bazie Camp Arifjan, a dodatkowego smaczku ma dodać obecność podczas emisji ekipy tworzącej film.

    [more]W pokazie mają wziąć udział m.in Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana oraz J.J. Abrams. Tym samym będzie to pierwszy masowy pokaz filmu przed jego premierą zapowiadaną w USA na 8 maja. Pisze o tym Air Force Times.[/more]

    Tsalex
    Participant
    #70954

    Kiedy bedzie jakaś reklama najnowszego treka w Polsce, bo chyba jeszcze nie było ?? Dziś kilku znajmomych spytałem jakiego filmu premiera bedzie 8 maja ??? i nikt nie wiedział że ST XI, więc jedynie pozostaje pogadać na tym forum o treku, bo nie znam żadnej osoby która wie coś wiecej o ST niż to że coś takiego istnieje , niestety w Polsce mało kto pojmuje treka , wolą Pottera i władce pierścieni.

    Jamjumetley
    Participant
    #70956

    Ale pokaz dla żołnierzy już był - jestem pewien, że widziałem już zdjęcia.

    niestety w Polsce mało kto pojmuje treka , wolą Pottera i władce pierścieni.

    Żeby tylko Pottera czy Władcę... Ze Star Wars to dopiero robią religię (apropos - news o szkockiej policji)! 😛

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram