Pożegnanie :)

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Guest
    #7160

    Na początek życzę wszystkim wesołych świąt w gronie rodziny i przyjaciół.Chciałbym też się pożegnać - dzięki za fajny czas spędzony w grze, dyskusje, utarczki, porady, po prostu za zabawę.Czas zająć się ważniejszymi rzeczami w realu - tak tak, prawie 30dychy na karku ;)Pozdrawiam i miłej zabawy.PS: proszę po świętach skasować moje konto.

    Ugand
    Participant
    #109491

    FAB
    Participant
    #109492

    Dołączona grafika

    Live long and prosper my friend.

    MnICH
    Participant
    #109493

    "gl hf" 😉

    PS: proszę po świętach skasować moje konto.

    Hmmm celowosci takowej decyzji nie pojmuje.

    Jamjumetley
    Participant
    #109495

    A co z Twoim inventory? 😉

    Anonymous
    Guest
    #109496

    Możecie rozebrać konto na części, kordee zna hasło do gry

    Hmmm celowości takowej decyzji nie pojmuje.

    Ważne że ja pojmuje - złodziej czasu - to powinno wystarczyć

    Smiecho
    Participant
    #109497

    Przyjacielu, starzenie się nie powinno tu mieć nic do rzeczy. W końcu niektórzy (np. ja) mają trochę więcej latek od Ciebie. 😉 Ktoś kiedyś powiedział, że mamy tyle lat, na ile się czujemy...

    ...ale jeśli gra robi się przeszkodą w normalnym życiu, to już zupełnie inna sprawa. Twoje życie - "real" - jest ważniejsze. Super się z Tobą grało i zabawnie spędzało czas. Trzymaj się. 🙂 Wysłałbym Ci znowu trochę Romulańskiego Ale na pamiątkę, gdybyś tylko mógł to jakoś odebrać... 😉

    Live long and prosper my friend.

    Doro
    Participant
    #109499

    Także 30stke daaaawno mam już za sobą, praca + dom + inne hobby i rozwój i ciut czasu pozostaje...niewiele ale zawsze.Powodzenia więc, " Live long and prosper " . Zapewne wrócisz od czasu do czasu zerknąć, wiem coś o tym 😉

    Beret
    Participant
    #109515

    Powodzenia w realu.LIVE LONG AND PROSPER :)P.S. Świetna muza Ugand

    Lejtnant
    Participant
    #109520

    Oby ten real był dla ciebie tak samo kolorowy i futurystyczny jak nasz ukochany Star Trek:)

    mad
    Participant
    #109532

    Jar... zatęsknisz i ... wrócisz 🙂

    Lejtnant
    Participant
    #109533

    Stara miłość nie rdzewieje:)

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram