Powtórka Featured Episodes

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6765

  Dołączona grafika

  Dla weteranów nic nowego, dla nowicjuszy, którzy sięgnęli po grę dopiero po wejściu F2P wieść godna uwagi - od 3 maja przez każdy kolejny tydzień miesiąca trwać będzie powtórka wszystkich dotychczasowych Featured Episodes. Będzie to świetna okazja do zdobycia limitowanych nagród, ale i nie tylko, gdyż Cryptic sugeruje, iż w misjach poukrywane zostały drobne sekrety oferujące ciekawe nagrody. Przypuszczalnie mowa o kryształkach Lobi, które dotychczas można było zdobyć jedynie otwierając Ferengi Lock Box za pomocą Master Key.

  Plan na maj prezentuje się następująco:

  • 3-9 maja: Epizody Devidian, z możliwością zdobycia Ophidian Cane.
  • 10-16 maja: Epizody Reman, z możliwością zdobycia remańskiego oficera.
  • 17-23 maja: Epizody Dominium, z możliwością zdobycia Shard of Possibilities.
  • 24-30 maja: Epizody Breen, z możliwością zdobycia oficera Breen.
  Slawek
  Moderator
  #105305

  Tja, po misjach pokrywane są kryształki lobi.........po jednej sztuce na misję.........bez możliwości powtórnego ich zdobycia.........czyli raptem 20 kryształków na postać rozłożone na przestrzeni całego miesiąca.........wow...Idźcie lepiej zarabiać EC i kupować kluczyki z exchange jeśli chcecie coś z oferty lobi store, gdyż jak widać na cryptic nie ma co liczyć niestety.

  FAB
  Participant
  #105318

  W pierwszym momencie pomyślałem: Super!, ale jak dokładnie przejrzałem jakie są "nagrody" to w sumie szału nie ma. W każdym razie dobrze, że w ogóle coś się dzieje.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram