Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Powstanie trzeci sezon "TableTop" Wila Wheatona

Powstanie trzeci sezon "TableTop" Wila Wheatona

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #7847

  Chociaż na serwisie crowdsourcingowym Indiegogo wciąż trwa zbiórka funduszy na produkcję trzeciego sezonu "TableTop", to już wiadomo, że dotychczas uzyskane środki gwarantują realizację projektu. TableTop to program, w którym Wil Wheaton wraz z zaproszonymi gośćmi gra w popularne gry planszowe.

  Przy charakterystycznym profesjonalnym stole do gry z czerwonym płótnem zasiedli między innymi: Jeri Ryan, Seth Green, Felicia Day (będąca także współproducentką programu), Rod Roddenberry i wielu innych aktorów, producentów, scenarzystów powiązanych z amerykańską geek kulturą.

  [more]W 2011 roku YouTube szukał autorów i producentów dla nowych kanałów tematycznych, jednym z zakwalifikowanych był Geek and Sundry - kanał składający się z programów o komiksach, grach komputerowych i planszowych. Produkcja dwóch sezonów TableTop została sfinansowana właśnie w ramach tego projektu.

  Po zakończeniu współpracy z Google zdecydowano o przeprowadzeniu zbiórki, aby pozyskać środki na realizację trzeciego sezonu TableTop i utrzymać wysoki poziom techniczny produkcji. Już teraz Wil Wheaton uzyskał 800 000 dolarów wsparcia, co wystarczy na wyprodukowanie nowych 20 odcinków programu, a dodatkowym celem jest uzbieranie pełnego miliona - wtedy ma powstać nowy program o graniu w rpg.

  Przykładowy odcinek programu TableTop

  W zapowiedziach na trzeci sezon Wil Wheaton wymienia między innymi zaproszenie aktorów z The Big Bang Theory, The Next Generation oraz Firefly, uzależniając ich obecność od tego czy uda się im uzgodnić odpowiednie terminy.

  Źródło: TableTop[/more]

  The D
  Participant
  #117133

  Uczyłem się od Willa podstaw Carcassonne przed partia w Paradoksie (przynajmniej nie byłem ostatni 😉 ). Mogłeś jeszcze zarzucić link do odcinka w którym grają w jakąś trekową odmianę gry np. Catan albo Flux.

  fluor
  Keymaster
  #117134

  Proszę bardzo 🙂

  Star Trek Catan z Jeri Ryan:

  Star Wars X-wing (wbrew pozorom jest sporo trekowych akcentów:

  Jeden z moich ulubionych to akurat nie planszówka tylko RPG (bez akcentów trekowych, ale stworzyli naprawdę świetną historię)

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram