Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Powstanie serial na motywach Kodu Nieśmiertelności

Powstanie serial na motywach Kodu Nieśmiertelności

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6418

  ABC Studios i producent Mark Gordon pracują nad serialem opartym na motywach thrillera sci-fi Kod Nieśmiertelności (Source Code). W filmie pilot śmigłowca Colter Stevens (grany przez Jake'a Gyllenhaala) bierze udział w eksperymencie, w którym przejmuje on świadomość pasażera pociągu w ciągu ostatnich ośmiu minut jego życia, i stara się powstrzymać nadchodzącej nieuchronnie katastrofę.

  [more]Akcja serialu ma opowiadać o trzech byłych agentach federalnych, którzy za pomocą technologii "kodu nieśmiertelności" będą zapobiegać atakom terrorystycznym i innym wypadkom. Projekt został przejęty przez telewizję CBS.

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Source Code (2011)

  Źródło: Blastr[/more]

  Dr Bobaz
  Participant
  #100443

  Muszę przyznać, że to dobra wiadomość. Film był nieco naiwny i trochę przekombinowany, ale jest dobrym materiałem na serial. Nawet kończy się odpowiednio jak na pilota ;P. Co prawda fabuła kroi się trochę na kopię "Seven Days"...

  Diabeu
  Participant
  #100455

  O, świetna wiadomość bo film bardzo mi się podobał.

  fluor
  Keymaster
  #100456

  Film był bardzo fajny i udany, ale nie jestem pewny czy zwielokrotnienie tego pomysłu w formule serialu wypadnie dobrze.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram