Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Powstanie kolejna odsłona X-Men?

Powstanie kolejna odsłona X-Men?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #4130

  Wszystko wskazuje na to, że Century Fox - właściciel marki "X-Men" zdecydował się na powstanie kolejnego filmu opowiadającego o losach mutantów. Tym razem jednak kompania postanowiła odmłodzi nieco obsadę oraz bohaterów. Nowy film, który roboczo nosi tytuł X-Men: First Class ma opowiadać o losach młodszego pokolenia mutantów. Film dostał już zielone światło i wkrótce ruszą prace nad scenariuszem.

  [more]Napisanie nowej odsłony historii X-Men Century Fox powierzył Joshowi Schwartzowi twórcy takich seriali jak The O.C. oraz Chuck. Scenarzysta otrzymał także propozycję reżyserii filmu, jednak odmówił. Niestety nic więcej na temat nowego filmu lub serii filmów spod znaku X-Men nie podano. Pisze o tym SciFi Wire.[/more]

  Cross
  Keymaster
  #65106

  Tym razem jednak kompania postanowiła odmłodzi nieco obsadę oraz bohaterów

  To jakaś mania. Czekam na przygody młodego King Konga i co działo się z Drzewcem, kiedy był jeszcze niewysokim krzaczkiem.

  To już nawet nie jest robienie filmów SF, to jest ordynarne trzepanie kasy.

  Silver Phoenix
  Participant
  #65108

  No to obawiam się, że będzie lipa po całości... Fani The New Mutants może się ucieszą (ich klimaty ostatecznie), ale reszta pewnie nie za bardzo. Ef. Może przynajmniej "Wolverine'a" nie zepsują.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram