Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Powstaną nowe filmy na bazie postaci Marvela

Powstaną nowe filmy na bazie postaci Marvela

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #4071

    Koncerny Marvel oraz Paramount podpisały kilka dni temu umowę o nakręceniu pięciu nowych filmów opartych na franczyzie komiksowej będącej własnością tej pierwszej firmy. Na decyzję partnerów z pewnością wpłynął sukces kasowy jaki odniosła pierwsza wspólna produkcja obu koncernów - Iron Man - który zarobił w tym roku blisko 580 milionów dolarów w kinowej dystrybucji. Marvel chciał także aby dystrybucja nowych filmów miała jak najbardziej globalny charakter.

    [more]Wśród zaplanowanych filmów są więc Iron Man 2 (premiera maj 2010), Thor (lipiec 2010), The First Avenger: Captain America (maj 2011), The Avengers (lipiec 2011) oraz Iron Man 3 (tutaj daty prawdopodobnej premiery jednak nie podano). Obie strony jak nie trudno się domyśli z uznaniem i dużą nadzieją na sukces wypowiadały się o swoim nowym partnerze. Szerzej na ten temat w portalu IESB.net.[/more]

    zdarom
    Participant
    #63734

    Dzisiaj oglądałem Halka z tego roku. Nie wiem czy Paramount maczał w tym palce ale jeżeli tak to te filmy na podstawie komiksów będą porządne. Iron Mana też oglądałem i trzeba przyznać że dobrze im to wyszło. Oby utrzymali poziom a nie zapędzili się w poszukiwaniu kasy.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram