Powrót Mirror Invasion Event

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • gordian76
    Participant
    #8081

    Dołączona grafika

    Dawno już nie mieliśmy odwiedzin z równoległego wszechświata, czas to naprawić - od jutra, 30 października do 20 listopada czeka nas kolejne starcie z Terranami.

    W ciągu nadchodzących 3 tygodni będziemy mogli zrealizować projekt eventowy (poprzez system kolejek, zadanie dla drużyn 5-osobowych, poziom 50) i zyskać trochę świecidełek - duuużą paczka marków, dilithium i nowy gadżet.[more]

    Dla przypomnienia naszym zadaniem będzie obrona Vauthil Station przed okrętami Terran - znów trzeba będzie zamykać szczeliny podprzestrzenne oraz ładować zasilanie systemów obronnych stacji umożliwiających całkowite odesłanie okrętów wroga. Na koniec mamy spotkanie z Mirror Dreadnought (na pokonanie go mamy wyznaczony limit czasowy warunkujący wielkość nagród). 

    Dołączona grafika

    Raz dziennie, za pomyślnie zakończoną misję zostaniemy wynagrodzeni jednym Multidimensional Transporter. Do wypełnienia projektu eventowego (system reputacji, zakładka events) potrzebujemy 14 takich.

    Nagrodą za cały projekt będzie:

    • 50,000 Dilithium Ore, 500 Fleet Marks, 250 Marks dowolnego typu, oraz,
    • nowa unikalna broń: Zefram Cochrane Shotgun!

    Dołączona grafika

    Każdy dodatkowy Multidimensional Transporter można będzie "sprzedać" za  50 Fleet Marks, 2000 Dilithium Ore oraz 35 Marks dowolnego typu (Fleet, Romulan, Nukara, Omega lub Dyson) - znów poprzez system reputacji. Projekt ten będzie dostępny dopiero po wykonaniu zadania głównego.

     

    Do broni!!!

     

    Misja dostępna dla postaci z 50-60 poziomem.

     

    Źródło: Oficjalna strona STO[/more]

    I. Thorne
    Participant
    #119296

    Brakuje dokladnego wyjasnienia czy beda dawane nowe marki - Undine i Delta. Bo niby do wyboru, ale z bonusowych (ten projekt dajacy 2k dilitu) juz ich nie mozna dostac.

    Melnikor
    Participant
    #119297

    Będzie można dostać i Undine, i Delta marki. Niestety ale gordian przepisał tylko część wyliczanki:

     

    Each additional Multidimensional Transporter can be traded in for an additional 50 Fleet Marks, 2000 Dilithium Ore, and 35 Marks of Your Choice (Fleet, Romulan, Nukara, Omega, Dyson, Undine & Delta) through a secondary Event Reputation Project that will become available after the main Project is completed.

    Doro
    Participant
    #119303

    Chyba moj ulubiony event, nie ma to jak zabić 50 tys ziemian w kosmicznej bitwie 🙂

    snowman
    Participant
    #119304

    Event nie oferuje marków Delta Alliance.

    domirex
    Participant
    #119305

    Event nie oferuje marków Delta Alliance.

    To jest co najmniej dziwne

    gordian76
    Participant
    #119306

    Jak pisałem wczoraj newsa to nie było statystyk shotguna oraz info o markach Delta, właśnie zdziwiło mnie to wtedy. Widać zawartość newsa zmieniła się w międzyczasie.

    Slawek
    Moderator
    #119311

    Oficjalny news był edytowany. Nie było w nim wzmianki o markach Undine oraz Delta, zaś statsy shotguna wpierw zapodał Smirk na Twitterze. Potem info zostało poprawione.

    Brak Delta Marks to podobno bug, który ma zostać poprawiony. Tymczasem boxy już teraz zawierają te marki.

    Grind jak cholera, bo więcej w tej misji jest czekania niż akcji (szczególnie jak portale przestaną się pojawiać), ale nie powiem, chcę tego shotguna...

    gordian76
    Participant
    #119312

    I wszystko jasne. Ja grałem wczoraj i nie było Delta marków. Na advanced team nie dał rady, wróciłem na stary, dobry i przyjemny normal.

    Mi się nie spieszy i nie rozumiem tego całego grindu 🙂 ja tam dopiero zagrałem jedną misją z nowej zawartości, nie mam żadnych Delta marków i innych nowości. Dozuję sobie grę po trochu.

    Slawek
    Moderator
    #119317

    Dołączona grafika

    OP

    Ugand
    Participant
    #119318

    Przypuszczam, że większość bawi się w obecny Mirror Event głównie dla dilitu, to jednak ta broń jest naprawdę warta uwagi:

    100% przenikalności osłon (nawet dla tak uwielbianej broni białej współczynnik ten wynosi 80%). Atak expose oznacza możliwość świetnego mariażu z TR-116, która dysponuje znakomitym atakiem exploit (również 100% przenikalności osłon)... lub nawet inną bronią białą. Jednakże, w przeciwieństwie do prawie wszystkich dostępnych w grze mieczy, szabel i lirp, dysponujemy tutaj znacznie większym polem rażenia, czyli czas poświęcony na bieganie od celu do celu można przeznaczyć na efektywną walkę. Oczywiście broń nie jest pozbawiona wad: modyfikator [Dmg] jest najsłabszym z możliwych, no i niestety broni nie można załadować pociskami typu Breneka (chociaż w ich przypadku określenie OP to byłoby wielokrotnie za mało).

     

    czekam na inne inkarnacje broni kinetycznej. może jakiś railgun z wielką siłą rażenia ale przeładowaniem trwającym wieczność? na przykład karabin na pocisk .50 BMG czy inną rusznicę p-panc, które perfekcyjnie nadawałyby się do sprowadzania Borg, mechów czy innych bliżej nieokreślonych przeciwników do parteru.

    Slawek
    Moderator
    #119319

    Wbrew powszechnej opinii ten shotgun nie penetruje osłon. Niemniej jednak dps i bonusy już w wersji rare są dziwnie większe niż w przypadku innych pulsewave zbliżonego poziomu.

    domirex
    Participant
    #119320

    I dobija fakt że po prawie 300 latach rozwoju broni energetycznej shotgun z XXl w ma lepsze kopnięcie. Ale to tylko gra.

    Melnikor
    Participant
    #119321

    I dobija fakt że po prawie 300 latach rozwoju broni energetycznej shotgun z XXl w ma lepsze kopnięcie. Ale to tylko gra.

    Nie, to jest rzeczywistość. Rozwinięto broń energetyczną która zastąpiła palną, więc rozwinięto też ochronę przed nią. Jednak to co uchroni Cię przed wiązką z fazera nie zapewni Ci żadnej ochrony przed kulą z broni palnej. Tak samo masz obecnie, nowoczesne kamizelki mogą zatrzymać pocisk karabinowy, ale nie stanowią praktycznie żadnej osłony przed rzuconym oszczepem czy strzałą. Czasem żeby zdobyć przewagę nie trzeba dążyć wciąż do przodu, wystarczy zrobić krok w tył.

    Jamjumetley
    Participant
    #119322

    Dokładnie jak pisze Melnikor. Zastanawiałem się długi czas dlaczego nie replikują sobie Tommy Gunów jak Picard w First Contact do walki z Borg.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram