Powrót Kryształowej Istoty

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Ugand
  Participant
  #8228

  Dołączona grafika

  Uwaga Admirałowie oraz Mistrzowie Dahar!

  Przez najbliższe trzy tygodnie, od 5 marca godz. 19:00 do 26 marca godz. 19:00 (czasu polskiego), członkowie Gwiezdnej Floty, KDF oraz Republiki Romulańskiej, gracze będą mogli stawić czoła Kryształowej Istocie. Każdego dnia będzie można uzyskać 1 odłamek kryształu, które posłużą do wypełnienia nowego zadania w zakładce Events, w dziale Reputacji. Po wypełnieniu zadania, na które składa się 14 okruchów Istoty, postać otrzyma:

  • 50000 rudy dilitu
  • 500 Fleet Marks
  • 250 Marks z reputacji wskazanej przez gracza
  • specjalną torpedę Antyprotonową:

  [more]

  Dołączona grafika

  Po zakończeniu głównego zadania dostępne będzie dodatkowe, wymagające tylko jednego fragmentu. Za jego ukończenie przysługiwać będzie nagroda w wysokości 2000 rudy dilitu, 50 Fleet Marks oraz 35 Marks własnego wyboru.

  By wziąć udział w polowaniu należy zapisać się do kolejek Crystalline Entity w dziale PvE. Bez znaczenia jest poziom, tj. można grać zarówno Normal, jak i Advanced. Wymogiem jest posiadanie postaci na poziomie co najmniej 50. UWAGA! Legendarny w pewnych kręgach Wywiad KDF raportuje, że Kryształ zdaje się ewoluować, i prawdopodobnie zmieni swoje zachowanie, co oznaczać będzie wymóg zmiany taktyki!

  Dołączona grafika

  Źródło: Oficjalny Dev Blog STO [/more]

  snowman
  Participant
  #120533

  Crystalline Energy Torpedo Launcher już robi furorę na oficjalnym forum. 😛

  Slawek
  Moderator
  #120534

  Bo antyprotony najwyraźniej nie były dostatecznie przegięte. Następny pewnie będzie trzeci Omni Beam...

  domirex540
  Participant
  #120538

  I będzie można krążownikiem napieprzać ze 6 wiązek do przodu (8 jak mamy jeszcze przecinarkęprzecinarkę i same bramy) niezły wzrost DPS.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram