Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Powrót herosów?

Powrót herosów?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #7341

    Microsoft Network planuje wskrzesić serial Heroes. Głównymi postaciami byłyby zupełnie nowe osoby z nadprzyrodzonymi zdolnościami, ale gościnnie pojawialiby się również bohaterowie ze starej serii.

    Dołączona grafika

    Źródło: Engadget.com

    Diabeu
    Participant
    #111548

    Jak dla mnie to dobry pomysł. Wprawdzie 3 sezon był koszmarnie słaby, ale reszta bardzo dobra (a pierwszy sezon wręcz genialny).Jeśli zrobią to z głową to jestem za.

    Breen
    Participant
    #111554

    Herosów skończyłem właśnie na początku trzeciego sezonu, nie dałem rady tego oglądać. O ile pierwsze 2 były dobre, o tyle w scenarzyści tag namieszali, że juz nie wiadomo było o co w tym chodzi. Jakby zabrali się do tego poważnie, może i coś z tego wyjdzie.Ja chciałbym, żeby wznowiono kilka przedwcześnie skasowanych seriali, choćby Entka, Jericho, czy Kroniki Sary Connor.

    Tom_Logan
    Participant
    #111572

    Szczerze? Przez ostatnie dwa lata dzięki uprzejmości Netflix nasłuchałem się tyle o możliwości reaktywacji skasowanych seriali z Jericho na czele, że już chyba w nic nie uwierzę dopóki tego faktycznie nie zobaczę. Co prawda to nie Netflix ale ziarno zostało posiane.

    Moradin10
    Participant
    #111585

    Szczerze? Przez ostatnie dwa lata dzięki uprzejmości Netflix nasłuchałem się tyle o możliwości reaktywacji skasowanych seriali z Jericho na czele, że już chyba w nic nie uwierzę dopóki tego faktycznie nie zobaczę. Co prawda to nie Netflix ale ziarno zostało posiane.

    Wiesz w chwili kiedy wypuszczają takie plotki mogą przetestować reakcje potencjalnej publiki. Jak będzie dużo wpisów na tak. To z pewnością wezmą to pod uwagę.

    Tom_Logan
    Participant
    #111602

    Pamiętam, że wiele osób się cieszyło na możliwość powrotu Jericho i nici z tego wyszły. To raczej próba ściągnięcia widzów oietnicami. No ale jak mówię tym razem to nie Netflix.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram